Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Nagyon fontos.

Mit tehetnék? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet,hogy előző hét szerdán (22.-én) kellett volna,hogy megjöjjön a menszeszem,mindig szinte napra pontosan szokott megjönni,most persze,hogy nem. Még mindig nem jött meg,és az a probléma,hogy jövőhét pénteken megyek nyaralni két hétre és nem szeretném,hogy pont akkor legyen meg megint. (általában minden nyaraláson megszokott lenni)


Jobb oldalt lent a petefészkem táján elég erős hasi,néha szúró fájdalmat érzek (ami az elmúlt 3 év alatt nem volt jellemző). Lehet,hogy már pont azért késik,mert 'ráizgultam' arra,hogy nem jött meg?!

Folyamatosan olyan érzésem van iskolában is,hogy 'na most megjött' aztán elmegyek megnézni,és semmi. Anya azt mondta,hogy a futás segíthet. Szerintetek? Van valami tanácsotok,vagy ezt tényleg nem lehet így befolyásolni?17L


2014. máj. 27. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressztől nem jön meg.
2014. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előtte egyáltalán nem stresszeltem. Pénteken néztem meg a naptáramat,hogy mikor is kéne megjönnie ,és akkor láttam,hogy már szerdán. Azóta tényleg ráparáztam egy kicsit,hogy már megint így kell nyaralni mennem,de előtte nem idegeskedtem rajta.
2014. máj. 27. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a következők szoktak segíteni, ha már érzem, h a "kanyarban" van, és azt akarom, h minél hamarabb megjöjjön: sok-sok kemény testmozgás (terpesz guggolás, hasizom), edzés (a futás is jó lehet), forró fürdő.Még van egy dolog ami csodákra képes, méhösszehúzódást okoz...de te még fiatal vagy szóval nem tudom, h "műveled-e", az a maszturbáció, lehetőleg minél többször...
2014. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedsz esetleg fogamzásgátlót? Bár a fogamzásgátló beállítja, azzal nem késne. Ha mégis szedsz, akkor én azt csinálnám, hogy, nem tartanék szünetet 2 levél között, és akkor nincs vérzés. Nyaralás után ráérsz menstruálni.


Drukkolok, hogy vagy gyorsan jöjjön meg, és addigra érjen véget, vagy ne jöjjön meg addig (bár ennek kicsi a valószínűsége sajnos).

2014. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek. Sajnos nem jött még mindig meg,mostmár szinte 100% hogy ezt a nyaralást se úszom meg:( De nagyon szépen köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.
2014. máj. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!