Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés ellen mit...

Korai magömlés ellen mit tehetnék? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Leginkább olyanok tapasztalatát várom akiknek sikerült leküzdeni. Én két évig próbálkoztam, nem ment... minden módszert kipróbáltam, a lassú elhúzott maszturbálástól kezdve az elszorítós módszerig. Nagyon rányomta a bélyegét az életemre a dolog... szeretnek a nők, elég jó vagyok ismerkedésben/csajozásban/hívdahogyakarod, de mindig otthagyom őket még mielőtt dugásra kerülne a sor, mert jártam már úgy nem is egyszer, hogy kiröhögtek, mikor kiderült hogy egy percig sem bírom. Számomra ez a világ legnagyobb szégyene, nem érdemlek nőt... de nagyon vágyom már egy normális párkapcsolatra.


Ezzel valami orvoshoz el lehetne menni? Esetleg ideiglenes megoldásképpen valami szert tudtok rá ajánlani amit meg lehet rendelni netről pl? Tudom hogy a szerek rosszak, de ilyen megoldásra is nyitott vagyok. Vagy aminek a legjobban örülnék: valami könyv esetleg létezik a témával kapcsolatban?


17F


2013. febr. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyakorlás... lehetőleg nővel, ne egyedül...
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
gyakorolj hokizol... vagy b nőd kézel szájjal segit lényeg mikor érzed elakarsz élvezni váltsatok másra példa te ujazod vagy nyalod őt mikor már joban lehigadtál ujra kezditek idővel elkezdtek kiadosan szexközben is igy csinálni és arra leszel figyelmes 30 perces szex simán megy...
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Körülmetélés?!
2013. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amit a második írt, már próbáltam... :/ Egyébként körül vagyok metélve 4 éves korom óta, szóval ez a megoldás is kilőve.
2013. febr. 18. 17:28
 5/12 lali69 válasza:
Ez egy összetett probléma is lehet értem ez alatt pl:. pszihésen is.A serdülő korban sokan elhibázzák a maszturbációt attól félve (pl:a szülök rám nyitnak, vagy a húgom, nővérem stb...)ez is elő fordulhat. Egy bizonyos minden esetben van megoldás az önuralom a kitartás a sok gyakorlás meghozza a kívánt eredményt.A végső esetben nyugodtan fordulj orvoshoz(ne szégyeljed) hidd el segíteni fog
2013. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"A serdülő korban sokan elhibázzák a maszturbációt attól félve (pl:a szülök rám nyitnak, vagy a húgom, nővérem stb...)ez is elő fordulhat."


Pontosan ez a bajom. Egyébként már pár percet sikerült fejlődnöm... de lassan haladok. Majd ha 18 leszek elmegyek orvoshoz, akkor már nem vagyok köteles beszámolni a szülőknek, hogy miért megyek orvoshoz, márpedig ha elmegyek, tuti nyaggatni fog anyám, hogy mondjam el...

2013. márc. 6. 17:43
 7/12 lali69 válasza:
Ez nem egy szégyen amit titkolni kell mindent meglehet beszélni főleg ha a saját érdekeidről van szó.Anyukádnak meg nem kell tudni a te fiús dolgaidról próbáld apukáddal megbeszélni hiszen ezért vannak az apukák (valószínű Ő már többet tud mint te)Minél előbb kérsz segítséget annál hamarabb túl jutsz rajta.Egy kis kegyes hazugság belefér ha orvoshoz akarsz menni nem kell tudni mindent anyunak.Azt írod a csajozásban vagány vagy akkor legyél a saját érdekeidben is vagány hidd el megéri.
2013. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából apámmal nemigen tartjuk a kapcsolatot, elváltak, anyummal élek. Egyszerűbb volt az előbb szüleimet írni. Lehet az lesz, hogy kamuzok valamit...
2013. márc. 6. 19:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: meg tudnád mondani, miféle orvost kellene felkeresnem?
2013. márc. 6. 19:58
 10/12 lali69 válasza:
Legelső lépés a helyi urológiai szakrendelést felkeresni.A vizsgálatok után már több is kiderülhet a probléma okáról.Ha mindent rendben találnak tovább mehetsz egy szexuál pszichologushoz.Sok sikert és még több kitartást,ha te is akarod sikerülni fog.
2013. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!