Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Medencés bulira...

Segítség! Medencés bulira vagyok hivatalos és lehet hogy pont akkor fog megjönni! Mit tegyek? /További információ lent /

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június 7-én medencés buliba vagyok hivatalos és a menstruációs naptár szerint pont azon a napon fog megjönni mivel 12 éves vagyok és nem rég jött meg így még nem rendszereződött és így a tampon sem ajánlatos mi van akkor ha aznap reggel nem jön még meg de ha vízbe megyek akkor meg igen?? Nagyon félek attól hogy mindenki meg fogja tudni és nem szeretném ki hagyni a bulit sem. Valaki tud valamilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban??



2014. máj. 27. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
mini méretű tampont nyugodtan használhatsz már az első menstruációs alkalomkor is, így tudnál medencébe menni, ha azonban nem szeretnél tampont használni akkor esetleg kihagyod a fürdőzés részt :)
2014. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
58%
Pelenka :)
2014. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
pici tampon nem fáj :)
2014. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!