Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Medencés bulira...

Segítség! Medencés bulira vagyok hivatalos és lehet hogy pont akkor fog megjönni! Mit tegyek? (További információ lent)

Figyelt kérdés
Június 7-én medencés buliba vagyok hivatalos és a menstruációs naptár szerint pont azon a napon fog megjönni mivel 12 éves vagyok és nem rég jött meg így még nem rendszereződött és így a tampon sem ajánlatos mi van akkor ha aznap reggel nem jön még meg de ha vízbe megyek akkor meg igen?? Nagyon félek attól hogy mindenki meg fogja tudni és nem szeretném ki hagyni a bulit sem. Valaki tud valamilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban??

2014. máj. 27. 19:27
 1/3 kbija válasza:
Az első évben nem pontosan jön meg úgyhogy lehet hogy pár napot késni fog ... és hidd el nem úgy lessz hogy tök hirtelen jön meg nyugi előbb észreveszed (talán mint a többiek) .... ne izgulj :D bizzál benne h késni fog
2014. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi és reménykedek hogy egy két napot késni fog :3 :)
2014. máj. 27. 20:41
 3/3 anonim válasza:

Szerintem menj el és érezd jól magad!

Menj ki gyakrabban mosdóba és akkor nem lehet baj :)

2014. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!