Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. nyár óta észrevettem,...

Kb. nyár óta észrevettem, hogy darabos sűrű folyásom van. Ezzel is elmentem dokihoz, de amit felírtam nem használt. Canestent próbáltam az sem segített. ötletek?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb az állaga és már büdös is. Általában menstruáció előtt és után, de főleg utána jelentkezik. A Csiklóm érzékeny, fáj és körülötte fehér tömény váladék szerű valami van, ami olyan mintha kenőccsel kentem volna be. A szex eleje fájdalmas, valamit az előjáték is kellemetlen a csiklóm érzékenysége miatt. Óvszert használunk,Neki soha nem volt ilyen jellegű betegsége, de óvszer mellett is piros foltok jelentkeznek a pénisze tövében. Neki az egyszerű neogranormon kenőcs helyre teszi 1-2 nap alatt.ötletek?Ma kipróbáltam az ezüst-kolloidot, amitől csökkent az égés és a viszketés.

2014. máj. 28. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

El kell menni egy normális és felelősségteljes orvoshoz, aki csináltat hüvelykenet tenyésztést. Vesznek mintát a hüvelyedből, amit kitenyésztenek és kiderül, hogy pontosan milyen kórokozó van a hüvelyedben és milyen számban és arra kapsz kezelést. És sokkal jobban járnál, ha nem kúpokkal kezelnének, hanem szájon át szedhető gyógyszert kapnál te is és a párod is, majd pedig te magad csinálnál egy hüvelyflóra helyreállító kúrát (erre vannak vény nélkül kapható készítmények a patikában).

A férfiaknál egyébként jellemzően nem szokott tünetet okozni egy fertőzés, viszont attól, hogy tünete nincs, fertőzés még lehet, amit visszaad neked. És azt sem árt tudni, hogy hiába a gumi, a fertőzést orálisan is át lehet adni.

Gyanítom, hogy neked nem sűrűn csináltak hüvelykenet tenyésztést és nem mondták, hogy a hüvelyflórádat is tedd rendbe. Mert ha csináltak volna ilyen vizsgálatot és rendben lenne a hüvelyflórád, akkor nem lenne ilyen gondod.

Ha meg tudod oldani és nőgyógyász helyett inkább bőrgyógyászt javasolnék. Ők sokkal alaposabbak ilyen téren, mint a nőgyógyászok!

2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a bőrgyógyászra, ugyanis a szárazsággal is van gondom amellett, hogy jelentkezik ez a folyás. Vettek már kenetet, de különösebben nem foglalkozott ezzel a doki.
2014. máj. 28. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg, amikor jelentkeznek a panaszok, menj el egyből bőrgyógyászhoz, ő egyből vesz mintát a hüvelyedből és mikroszkóp alatt megvizsgálja és megmondja, hogy milyen kórokozóval van dolgod, ha az okozza egyáltalán a problémát. És a hüvelyflóra helyreállításról nem írtál. Azt csináltál? Ugyanis, ha az nincs rendben, akkor a fertőzés újra, meg újra elő fog jönni. Mivel ha felborul a hüvelyflóra egyensúlya, vagyis a jótékony hüvelybaktériumok száma megcsappan, akkor el tudnak szaporodni olyan gombák, amik amúgy is ott vannak, csak kis mennyiségben nem okoznak gondot. De ha túlszaporodnak, mert nincs rendben a hüvelyflóra egyensúlya, akkor jönnek azok a dolgok, amiket leírtál.
2014. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem próbálkoztam hüvelyflóra helyreállítással. tanácsokat tudtok? a teafaolajról és élőflórás joghurtról hallottam. ezek mennyire jók? vagy tudtok jobbat? holnap teszek ez ügyben! egyébként élőflórás joghurtot hol lehet beszerezni?
2014. máj. 28. 19:57
 5/12 A kérdező kommentje:
valamint felmerült bennem az is, hogy a tampon mennyire játszhat közbe?!
2014. máj. 28. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld otthon kezelni magadat, menj orvoshoz. Ha a canesten nem segített helyileg, akkor neked lehet, hogy nem gombád van, vagy annyira kemény a fertőzés, hogy a helyi kezelés már nem segít. Ezért szájon át szedhető tablettára lesz valszeg szükséged, de csak miután kiderült, hogy mi a kórokozó.


Ne hanyagold el ezt a betegséget, menj el egy normális nőgyógyászhoz, aki vesz mintát és kitenyészti és arra ad neked gyógyszert. Ha az első gyógyszer, amit felírnak, nem segít, akkor pedig MENJ VISSZA. Nem mindig találják el a megfelelő kezelést elsőre, mert az ugyanolyan fajta baktérium- és gombatörzsek is különbözhetnek egymástól pl abban, hogy miylen gyógyszerre érzékenyek.

2014. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És még egyszer írom, légy szíves NE hanyagold el a fertőzést, normális orvosi kezelésnek vesd alá magad, különben te is egy leszel azok közül, akik hónapról hónapra zarándokolnak a nőgyógyászhoz, mert valahogy valami mindig visszajön. Ki kell irtani, de rendesen, egyszer és mindenkorra.
2014. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még annyi, hogy a neogranormon kenőcsnek SEMMIFÉLE kórokozóölő hatása nincs.

Azaz esetleg a közvetlen gyulladás elmúlik neki, de nem gyógyul meg. Ő is tünetmentes fertőzött, és kezelést kéne kapnia veled egyidőben, különben folyamatosan egymásnak fogjátok oda-vissza adni.

2014. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bőrgyógyász kell ide, hanem nőgyógyász. Mindketten menjetek el és tenyésztés után ad majd az orvos megfelelő kenőcsöt, hüvelytablettát, szájon át szedhető gyógyszert és akkor nem fogjátok egymást oda.vissza fertőzni.
2014. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezzel nem szabad játszani, valószínűleg elég komoly fertőzést szedtél össze, amit csak orvosi segítséggel lehet kezelni és lehet, hogy hosszadalmas lesz. A másik hogy így ne élj szexuális életet, mert kellemetlen is, lehet hogy tovább rontod a helyzetet és a barátoddal is össze vissza fertőzitek egymást. Különben meg ne bőrgyógyászhoz menjél, hanem nőgyógyászhoz, ezzel a bőrgyógyász nem tud mit kezdeni, a folyásod belülről jön, ehhez pedig a nőgyógyász ért. Magadnak otthon ne kezelgesd, mert csak rosszabb lesz és fontos, hogy a barátodat is kezeljék ki rendesen, különben később is visszafertőzhet téged. Nagyjából ennyi és tényleg vedd komolyan. Amúgy meg ha minden rendben van, akkor is célszerű elmenni nőgyógyászkoz pár havonta kontrollra. 25/l
2014. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!