Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az a baj, hogy se időm, se...

Az a baj, hogy se időm, se energiám eljárni bárhova mozogni, viszont a súlyom nagyon zavar. Próbáltam már mindent, étrendet vagy ezerszer változtattam, de nem sokat használt. Van valami nagy trükk, amit ha eszel/nem eszel nagy változást lehet elérni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenyérféle, édesség és cukros üdítők.

Nincs könnyű megoldás. A fogyókúra lemondással jár, ez az, amit rengetegen nem képesek megérteni.

2013. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam nagyon sokáig. Több barátnőm tippjeit is kipróbáltam, orvosok által javasolt diétákat végigpróbáltam, de valahogy semmi sem segített. Aztán egy ismerősöm ajánlott egy helyet, a Sano in Vitát. Nagyon sok dologgal foglalkoznak, köztük étkezési tanácsokkal, hogyan lehetsz egészségesebb. Nekem nagyon bejött, kaptam egy egyéni étrendet és tanácsokat, végül még egy masszázsra is beültem hozzájuk :)
2013. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az étkezési tanácsoknál azokra nem szabad hallgatni, akik nagyon csak egy fajta utat ajánlanak neked. Minden embernél teljesen egyedi, hogy mit szabad, illetve mit nem szabad enni. Orvosok véleményét ilyen szempontból nem ajánlatos kikérni, ők mindenkire a sablont húzzák rá. Egy személyre szabott étrend amit hozzáértők állítanak össze, az működhet egyedül!
2013. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezzel vitatkoznék, akár egyedül, otthon olvasva is teljesen jól fel lehet készülni ebben a témában (kevés szénhidrát, sok folyadék (nem cukros löttyök), stb) és ezek alapjáraton működni is fognak, mert az emberek nagyobbik része ezt sem tartja be. Ettől függetlenül egy plusz szakértői vélemény sosem árt, a Sano in Vitáról én is hallottam már, jó hírük van ebben a témában :)
2013. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Először szerintem is érdemes megpróbálni egyedül boldogulni ebben a témában, legtöbb embernek csak egy kis gondolkozásmód beli változásra van szüksége, semmi többre. Ne nassolj, ne punnyadj be a TV elé, és egyél jóval több gyümölcs zöldséget, és igyál jóval több vizet, mint tetted eddig. Aztán ha a szokásos dolgok már nem segítenek, akkor érdemes, sőt olyankor már kötelező megtenni a következő lépést, mégiscsak az egészségedről van szó, aminél fontosabb nincs az életben!
2014. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!