Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajt jelent a csomó a bimbóudv...

Bajt jelent a csomó a bimbóudvaron?

Figyelt kérdés

Vannak apró csomók a bimbóudvaron. Amikor nyugalmi állapotban van akkor teljesen sima (nincs csomó) de amiko hideg van és megmerevedik a mellem akkor a mellbimbóm kijön és a bimbóudvar tele lesz csomókkal. a bal mellbimbóm mellett a bimbóudvarom a több pici mellett van egy kb bimbó fele nagyságú kis csomó. (ahhoz tudnám hasonlítani ezeket az apró csomókat mint amikor tele van miteszerrel a lányok arca és tele van púpokkal)

Nem szedek semmilyen hormontartalmú szert. 18L

elmenjek vele orvoshoz, vagy ez normális dolog?



2014. máj. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Ez normális dolog! Nem akarok hülyeséget mondani, de mitesszerhez hasonló kis "csomók". A nagy csomó pedig zsírcsomó! Nem feltétlenül szükséges elmenni orvoshoz, de ha jónak látod, és ettől megnyugodsz, akkor keress fel egyet! Ő biztosat tud mondani a kis "csomók"-ról.

2014. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy menj orvoshoz! Ez így természetes!

A hidegtől, vagy izgalmi álapottól emelkednek ki a "kis csomók".

2014. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves második hozzászóló!


Tudom én is, hogy természetes, de a kis csomók nem tudom, hogy mik azok. Valami zsír vagy szőrtüsző vagy valami hasonló, nem akarok hülyeséget mondani. Kérdezze meg inkább az orvosát, ha tudni szeretné! Én sem orvoshoz küldtem!

2014. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem kell ezzel orvoshoz menni, mivel ez szinte minden nőnek ilyen!

Amikor izgatod, vagy hidegben vagy akkor ki is kell hogy jöjjenek a kis csomócskák.

2014. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze én ezt tudom. De annak a csomócskáknak mi a neve? Mi az? Zsírcsomó, vagy micsoda?
2014. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!