Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a bal mellem mit...

Nagyon fáj a bal mellem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nagyon fáj a bal mellem. Ma rosszabb mint tegnap volt. Az előbb megnéztem a melltartómat és belül volt benne egy kisebb barna folt ami valószínűleg a mellbimbómból jött ki. Felül be is pirosodott kicsit (a mellbimbóm fölött)illetve kicsit befelé és fordult. Napok óta érzek ott egy kb kisebb szőlőszemnyi csomót. Mi lehet ez?? 15 éves vagyok még csak..és egyből ugye daganat jutott eszembe..de nagyon fiatal vagyok még.

2014. ápr. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen fordulj orvoshoz. Ilyen fiatal korban valószínűtlen a daganat, de lehetséges bármilyen gyulladás is.
2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszodat!
2014. ápr. 26. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem daganat, ne félj!

Feltehetőleg begyulladt kicsit egy mirigy.

2014. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg nincs komoly bajod, valamiféle növekedéssel függhet össze. Ha nem múlik akkor beszélj orvossal, talán háziorvoshoz mennék.

Ilyen fiatalon szinte 0 a rák esélye.

2014. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ekkora gyulladással, amiben nedvedzik a mellbimbód, már ne nagyon várj, menj az orvoshoz. Ugyanis az se lenne jó, ha a tejelválasztásoddal lenne gond majd felnőttkorodban a kikezeletlen gyulladás miatt.
2014. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp beszélek orvossal, köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 27. 13:02
 7/8 anonim válasza:
0%
Attól függ mennyire lóg ? Ha lóg, mennyi ideig nem hordtál melltartót ?
2014. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem áldott meg valami nagy mellekkel az ég..szóval nem lóg semmit. Toppot-melltartót pedig amint elkezdett nőni hordani kezdtem.:)
2014. ápr. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!