Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyünk strandra de...

Holnap megyünk strandra de meg van. Tampont használok azzal lehet strandolni? Ha igen mennyi ideig lehet bent? És milyen veszélyei vannak?

Figyelt kérdés
tampon,strand,menstruáció

2014. máj. 30. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, tamponnal strandolhatsz, de cseréld amilyen sűrűn csak tudod.
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vele strandolni. Bár én ilyenkor kifejezetten inkább kerültem a strandot és akkor mentem, mikor nem volt meg. Mostanában meg már nem járok, de akkor is inkább kerülném, ha meglenne a vérzésem.

De egyébként lehet. Csak tudni kell, hogy menzesz alatt könnyebben lehet fertőzéseket összeszedni. Uszodában, fürdőkben meg eleve könnyebb fertőzéseket összeszedni.:) Illetve vízből való kijövet után egyből cserélni kell a tampont.

2014. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fhu egyszer Voltam ùgy mert hirtelen jött meg de nem akartam kimaradmi a jòbol . Ahogy elèrtem a wc-re màr piros volt a fürdöruhàm. Èpphogy megusztam. Szerint em vizbe hamarabb megtelik
2014. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!