Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valmi jó módszer?

Valmi jó módszer?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide tartozik de hogy barnuljak le gyorsan nem időre akarom megszabni csak hogy pl 2 nap alatt meglegyen majd egy kicsit a hatása. Nem most gondoltam majd amikor ilyen 30°C vagy több lesznek. Azt tudom hogy ha vizes vagy akkor kicsit jobban fog a nap. Mielőtt valaki azt hinné hogy én csokibarna akarok lenni 2 nap alatt nem csak azert egy kicsit látszódjon meg rajtam hogy megfogott a nap. De csak azert is akarom mert eleg fehérbőrű vagyok. Egy kerdés: mivel fehér a bőröm gyorsan barnulok neadjisten megégek? Írjatok légyszi valami tanacsot ha van erre hogy barnuljak gyorsan a szolin kívül.
2014. máj. 31. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire szoktál hamar leégni? Használj naptejet, és feküdj ki pár órára a napra, de ne 11 és 3 között, akkor a legártalmasabb a nap. Ha gyors és egyenletes eredményt szeretnél, egy alkalomra elmehetsz szoláriumba.
2014. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem anyát 5-10 perc alatt leégek ha nem vagyok bekenve!:D
2014. jún. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!