Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni...

Tampont szeretnék használni de félek! Ti mikor kezdtetek tampont használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 12 éves vagyok 1,5 éve jött meg az első menstruációm nagyon szeretnék áttérni a tamponra de félek például a TSS vírustól vagy hogy leszakad a kihúzószál vagy fájni fog a felhelyezés de a betét azért nem megfelelő mert nem lehet vele úszni meg tesiórán mikor futok érzem hogy folyik éjszakai átázások vagy esetleg a betét mellé folyik meg utálok egész nyáron meg suliidőszakban a saját véremben ülni... Szerintetek betét vagy tampon ha tampon hogy helyezzem fel mikor cseréljem ?stb. (lányok/nők gyors válaszokat szeretnék

2014. jún. 1. 12:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia, én is 12 éves voltam amikor elöször tettem fel tampont:) Rá voltam kényszerülve, hiszen nyaraláskor volt meg, de nem volt olyan vészes. Mindenképp mini tampont használj. Jó dolog a tampon, főleg nyáron de én sajnos elég érzékeny vagyok rá szóval mindig figyelni kell, hogy mosd meg a kezed mielőt cseréled és akkor nem lesz semmi gond:)
2014. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen ezert szokas tampon hasznalataval is minimum egy intim betetet hasznalni es nem varni a csodara hogy magatol szol hogy "haho megteltem" igy ha kifolyik erzed, nem azik at a bugyi es van idod cserelni. Nagyon egyszeru es egyaltalan nem bonyolult folyamat amit tobb millio nő könnyeden elvegez evek ota szo nelkul rutin szeruen.

Kedves kerdezo, eloszor probalod a tampont otthon erdemes lenned. Mondani itt sokmindenki mondhat barmit uyis te tapasztalod ki milyen vagy. Vannak olyan szűz lányok akik nem birjak mert faj. Nekem ilyen problemam nem volt ezzel. Es ezer es egy ok lehet meg arra miert ne masokat hanem a magad tapasztalatat eld at. Csak mert valaki rosszindulatuan tesz meg megjegyzeseket az maximum sajat magarol beszel. Hogy ő nem tudja hasznalni úgy ahogy kell. És még kérkedik is vele ;D szóval csak bátran. Előbb minit probalj aztan nagyobbakat is lehet ugyis erezni fogod mi jo mi nem jo.

2014. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En betetet hasznaltam addig amig szuz voltam. utana (15 tol) hasznaltam rendszeresen tampont.
2016. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!