Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be lehet kenni a tampont...

Be lehet kenni a tampont testápolóval?

Figyelt kérdés
Erős vérzésem van, de az o.b. mini SilkTouch tampon nem akar felmenni. Be lehet kenni testápolóval hogy jobban csússzon?

2014. jún. 1. 18:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* o.b. ProComfort SilkTouch Cover
2014. jún. 1. 18:49
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tenném!
2014. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel sem kell bekenni. megfelelő méret felmegy könnyen. Minden idegen anyag fertőzést okozhat.
2014. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
Testápoló? Ez komoly? Inkább kend be gépzsírral, biztos ami tuti.
2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én először használtam ma tampont, háromszor próbálkoztam, de nem ment, és olvastam egy kommentet hogy kenjem be testápolóval. Be is kentem, és tök könnyen felcsúszott. De utána még utána olvastam, hogy be lehet-e kenni, de hát írták, hogy nem, meg most ti is... :S Az a baj, hogy az osztállyal megyünk barlangfürdőbe és lehet, hogy arra még kicsit beteg leszek, de nem hiszem, hogy be tudom majd rakni a tampont testápoló nélkül. :/
2014. jún. 1. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kenném be, nagy az allergia esélye.
2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, többet nem kenem be.
2014. jún. 1. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira problémás, vegyél vazelint, azzal próbáld meg. A vazelin tiszta anyag, a testápoló mindenféle adalékanyagot tartalmaz, fertőzést okozhat.
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

ilyen ügyben miért nem kérdezed anyukádat/idősebb női rokont?egyből kapnál választ,mielőtt butaságot tennél.

krém nem való oda,nagy a fertőzésveszély

2014. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ha jó a méret, nem megfelelő pózban próbáltad felhelyezni.
2014. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!