Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden keresek olyan nőgyógy...

Szegeden keresek olyan nőgyógyászt, nemi gyógyászt, aki tud segíteni az állandóan visszatérő hüvelygomba problémámon?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres kúra /Canesten/ után használj tejsavas hüvelykúpot, ami a hüvelyflórát helyreállítja. A kúpot ismételd időnként, 1-2 havonta. Antibiotikumos kúra után is mindenképp. Akkor majd nem fogsz mindig újra megfertőződni.
2014. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Canesten után mindig használok Vitagyn C hüvelykrémet is, de sajnos nem segít. Heti 1 alkalommal mindenképpen használom mindentől függetlenül ezt a hüvelykrémet. Egy ideig jó volt, de valamiért megint rosszabb lett a helyzet. Nagyon el vagyok már keseredve ettől. :(
2014. jún. 3. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Használsz hormonális fogamzásgátlót?
2014. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nuvaring hüvelygyűrűt használok.
2014. jún. 4. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor megoldom én a problémád: Hagyd abba, kezeltesd ki utoljára a bajod, ha éppen van (meg a párod is).

A hormonális fogamzásgátlás (a gyűrű meg pláne) nagyon hajlamosít a hüvelyi fertőzésekre.

2014. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is gyanakodtam a hüvelygyűrűre, de a nőgyógyász azt mondta, hogy annak semmi köze nincs a problémámhoz... Talán tényleg ki kellene próbálnom, hogy mi lenne, ha kihagynám egy időre. Csak hát ugye az óvszer nem az igazi... :-/
2014. jún. 4. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a nőgyógyászod hülye, már elnézést. Betegtájékoztatóban is szereplő, ismert mellékhatása a fogamzásgátlóknak, hogy megváltoztatják a pH-t, és hajlamosítanak a fertőzésekre.

Lehet, hogy az óvszer nem az igazi, de a visszatérő fertőzés jobb? Hát szerintem nem, de persze te tudod.

2014. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, persze, igazad van. Ki kell próbálni. Mennyire örülnék, ha tényleg csak ez lenne az oka, és egy csapásra megszabadulnék ettől a problémától!
2014. jún. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!