Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem, hogy majd'...

Miért érzem, hogy majd' bepisilek?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy néha annyira rám jön a pisilés, hogy egyszerűen nem bírom visszatartani. Fáj a húgycsőnyílásomnál és szinte robban, akkor is ha csak alig kell pisilni. Néha előfordul az, hogy érzem, hogy kell és mikor belépek a wc ajtón hirtelen rám tör, hogy nem bírom visszatartani.

Tudnátok tanácsokat adni ezzel kapcsolatban? esetleg valami gyógyszert, ami hatásos lehet? Kilométerekre lakok onnan, ahová be vagyok jelentve (2.5 hete költöztem), és a munkarendem miatt szinte esélyem sincs eljutni orvoshoz.


2014. jún. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos volna tudni, férfi vagy, avagy nő. Férfiaknál lehet prosztatagyulladás, mindkét nemnél lehet húgyúti fertőzés. Sajnos tényleg jó lenne orvoshoz menned, ha más nem, ügyeletre. Ez súlyosabb egy otthoni kúrálgatáshoz.
2014. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát, a nők egészsége rovatba írtam. Ebből arra következtettem, hogy egyértelmű :D

Bocsi! :D

Tehát 21/L

2014. jún. 3. 18:17
 3/3 anonim válasza:
Nekem akkor vannak hasonló tüneteim, ha felfázom. Előfordulhat, hogy Veled is ez van, de azért jobb lenne, ha elmennél orvoshoz. Ha azt nem is tudod néhány napig megtenni, menj gyógyszertárba, biztos tudnak segíteni! Vannak hatásos vény nélkül kapható készítmények is rá.
2014. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!