Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kis mami vagyok és a...

30 hetes kis mami vagyok és a babám már befordult, miért érzem sokszor úgy, hogy mindjárt bepisilek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a fejecskéje nyomja a hólyagodat.:)
2012. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt értem...31+1 hkm
2012. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érzem
2012. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést. 32. hétben járok, 27. héten fordult be a Baba, kb.egy hete éreztem először, hogy ha még egyet lépek, tuti bepisilek. Rohanok a wc-re és semmi... Majdnem ilyen felfázásos érzés. A védőnő a biztonság kedvéért ellenőrizte a vizeletet. Minden oké vele, tehát a Baba buksija okozza. Hozzá kell szokni. ;-)
2012. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)

Akkor jól gondoltam,köszi szépen.

2012. szept. 2. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pontosan így vagyok!


30 hkm

2012. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28+3 naposan nekem is lehet, hogy be van fordulva? Napok óta a szeméremcsontomnál érzem nagyon, a combjaimat nem tudom összezárni, kényelmetlen menni.
2012. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!