Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szőkitő tönkretette a...

A szőkitő tönkretette a hajamat! és nagyon töredezik és szálkásodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már nagyon sok balzsamot és sampont is kipróbáltam de semmi hatása :/
2014. jún. 4. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágasd le, és szépen növeszd meg újra
2014. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már levágadtam. de akk is törik és szálkásodik!
2014. jún. 4. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan így jártam, amikor nekem a fekete hajamból azonnal keleltt a szőke. a derékig érő hajamból, hónapok alatt vállig érő lett, úgy, hogy egy centit sem vágattam belőle. én most tetettem fel póthajat, hogy inkább az károsodjon, azóta a sajátom elég szépen rendbe jött. ha nincs erre lehetőséged, akkor ajánlom az elseve termékeit, főleg a fekete és a rózsaszín tubusosat. illetve a kallos keratin hajpakolását és a balea coffeines balzsamát + heti egy ricinus olajos pakolást. nekem ezek nagyjából rendbe tették, de ez sajnos rengeteg időbe és pénzbe fog kerülni :/
2014. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és persze kerüld a hajvasalót/hajszárítót/vizesen fésülést.
2014. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt viszont semmiképpen nem ajánlom, amit én csináltam, hogy megvettem mindenféle 1 meg 5 perces regeneráló szérumot több ezer forintért. többet ártottak, mint hatottak volna.
2014. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nekem most Schauma sapmon van töredezés meg szálkás haj ellen , és Kallos balzsam az is ugyanugy töredezés és szálkás haj ellen. és hát valamennyit használ , már nem annyira szálkás a hajam de ugyanugy törik mint eddig.
2014. jún. 5. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
én a schauma termékeit nem szeretem, töredezésre nekem az elseve fekete flakonos balzsama vált be.
2014. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbáltam azt is de nem a fekete tubust hanem a sárgát és nem volt semmi hatása,... a kallos balzsam sokkal jobb szerintem.. de ha ez elfogyik kiróbálom a feketét... :))))
2014. jún. 7. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!