Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti el tudtok élvezni...

Nők! Ti el tudtok élvezni szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez-e a legmegfelelőbb kategória, de a szerelem/szex témakörben értelmes válaszra nem igazán lehet számítani. Olvastam, hogy hüvelyi orgazmusa kevesebb nőnek van, a csiklói orgazmus sokkal gyakoribb. Én is az utóbbi csoportba tartozok. Lehet ezen valahogy változtatni, vagy semmi esély nincs rá?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. jún. 4. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de igaz: hossssssszú előjáték kell.
2014. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

" Nők! Ti el tudtok élvezni szeretkezés közben? "


-á,hová gondolsz....

2014. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Vastag farokkal dµgatod magad az lehet változtat. És ez komoly.
2014. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. a másodikat nem én írtam. (Csak az azonos % miatt mondom)
2014. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ez komoly választ is kapjon szerencsétlen: én 28/N vagyok és nem tudok elélvezni férfival. Csak az ujjaimtól sikerült eddig (csiklói orgazmus).
2014. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

#1 vagyok, miért nem komoly az én válaszom?

Ha hosszú az előjáték, és "orgazmusközelbe" kerül a kérdező, és onnan "élesben" folytatják, akkor már egy minimális érintkezés is elég lehet ahhoz, hogy orgazmusa legyen.

2014. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egészen 20 éves koromig, csak csikló orgazmusom volt. Képtelen voltam hüvelyi orgazmusra. Aztán jött egy srác, akivel sikerült elérni a hüvelyi orgazmust is. Tenyleg fontos a megfelelö elöjáték, az hogy izgassátok egymást, hogy kívánd öt!

Azóta már férjnél vagyok, és vele az elsö perctöl volt hüvelyi orgazmusom. De a csikló is megmaradt. Szóval azon kevés nôk közé tartozom, akinek mindkettô mükôdik.

26/N

2014. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
6, bocs, nem rád gondoltam, csak elborította az agyamat a többi értelmetlen válaszoló. Pedig ez egy fontos téma. Te persze jó választ adtál.
2014. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

A szexológusok a mai napig vitatkoznak arról, létezik-e hüvelyi orgazmus, vagy azt is a csikló idézi elő, csak a hüvely felől kapja az ingereket. A csikló valójában nem olyan picike, mint ami kilátszik belőle, hanem a hüvelyt részben körül öleli belülről:

[link]

2014. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem maszturbáltál nagyon sokat kamasz korodban?..
2014. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!