Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti el tudtok élvezni...

Nők! Ti el tudtok élvezni szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez-e a legmegfelelőbb kategória, de a szerelem/szex témakörben értelmes válaszra nem igazán lehet számítani. Olvastam, hogy hüvelyi orgazmusa kevesebb nőnek van, a csiklói orgazmus sokkal gyakoribb. Én is az utóbbi csoportba tartozok. Lehet ezen valahogy változtatni, vagy semmi esély nincs rá?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. jún. 4. 18:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, tuti nem az a baj. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 9. 13:05
 12/20 anonim ***** válasza:
Én pl. mindig elélvezek szeretkezés közben. Nyilván ez is tanulható, mert annak idején (19-20 éves koromban) nálam sem volt alapértelmezett. Ne legyenek gátlásaid szex közben, ne görcsölj rá és össze fog jönni. Rásegíthetsz a kezeddel is csiklóizgatással :) Dupla élvezet mindkettőtök számára :D
2014. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fejben dől el minden. Ha elég magas hőfokúak az érzelmek az illető férfi irányába, akkor már szinte attól is, ha megérint és rám mosolyog. Ha "mechanikus" az egész, akkor soha.
2014. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
57%
Sajnos én nem tudok vaginálisan elélvezni, a csiklós megy, de ahhoz hosszú-hosszú előjáték kell. Bárcsak én is megtalálnám azt a férfit, aki hüvelyileg is a csúcsra juttatna.
2014. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem életemben először volt hüvelyi orgazmusom egy bizonyos fiúval egy alagsorban, de csak az ujjával, de az felejthetetlen volt. Mostani párom csak most nem rég találta meg a G-pntot. Azóta még jobb! Pedig tud izgatni csiklóval is mikor szexelünk. :)
2014. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

jav: először, hanem 1x.

26/L

2014. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha ujjal megcsinálja a barátom.
2014. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

15-ös vagyok.

Amúgy sok függ a pasitól is. Vannak nagyon béna pasik is...

2014. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. aug. 24. 17:16
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokat olvastam az ilyesmiről (attól, hogy nincs hüvelyi orgazmus, addig, hogy minden nő képes rá, volt minden, a G-pont létezésében sem tudnak megegyezni) s azért nemcsak olvastam... Nos, szerintem az előjáték miatt megnagyobbodott, érzékeny és távolról sem apró csiklón múlik a legtöbb, a hüvely maga lehet akár érzéketlen is (bár a bemeneténél nem az), a csikló bekerül a szórásba olyan állapotban akkor már extra, direkt izgatás nélkül is. Az lehet, hogy van, akinek más az anatómiája s kevésbé érződik ez a hatás, nem tudom, az viszont biztos, hogy a legtöbbünknek rengeteget számít a partner. Elég alapvető, mit mondjak s itt most nem a méretre gondolok, hanem a hozzáállásra, kedvességre, a felé irányuló s benne levő érzelmekre... Ez nem sima fizikai dolog.
2014. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!