Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati vizsgálatnak...

A nőgyógyászati vizsgálatnak normál esetben tényleg nem szabad fájnia?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 08:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem használt semmi UH-t?

Mert annak nem lenne szabad fájni

2014. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%

Engem meg (képzelkjétek) hátulról akart volna megvizsgálni -

De elutasítottam

2014. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Kézzel vizsgált. Nem használt UH-t. Visszarendelt 1o nap mulva h megnézzen UH-val,nekem meg minden nap hányingerem van... Hátulról????
2014. jún. 5. 10:23
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahhoz a dokihoz már én sem akarok menni -

Szintén már hányingerem van az egésztől -

Direkt csesztetik az embert úgy látszik

2014. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól is függ, mit csinál

Pl. kenetlevétel nem fájt

De jó orvos csinálta, sajnos már elment nyugdíjba azóta, most meg teljesen újak vannak -

2014. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Amugy petefeszek fajdalommal es hanyingerrel mentem, es azt ol astam, h ez utalhat petefeszek gyulladasra..
2014. jún. 5. 10:37
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nagyon furcsa, hogy téged nem vizsgáltak meg uh-val, mert a petefészkeket meg aztán hogy akarná tapintással megvizsgálni?

Oda nem is tud felmenni kézzel

2014. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen röhej, tényleg -

Körzetinél voltál v. magánnál?

2014. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Körzetinél. Most még minimum 1o napig türhetem a mindennapos rosszullétet...
2014. jún. 5. 10:49
 20/32 anonim ***** válasza:

Ez azért szerintem sok mindentől függ. A vizsgálat fájdalommentes, de nem mindenkinek van a fájdalomküszöbe ugyan ott. Van akinek a ,,kellemetlen" is a fájdalom kategóriában van. Például a kenetvétel kicsit kellemetlen, hisz olyan mintha belülről kaparásznának. Van aki már ezt is úgy könyveli el, hogy fáj.

A medence áttapogatás a ,,nehezebb" hisz ekkor vizsgál kézzel az orvos. Ha pár nappal előtte szexuálisan aktív voltál valószínű, hogy érzékeny lesz a terület. Ha jó ideje nem volt szex valószínű, hogy akkor is. Nagyon sok mindentől függ. Ha olyan fájdalmad van viszont amit egy adott ponton éreztél az orvosi vizsgálat alatt, akkor ott lehet van valami, de ennek a vizsgálatból ki kell derülni.

2014. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!