Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap mire megkapom az...

Hány nap mire megkapom az igazolást a terhességről és magándokinál vagy normál nőgyógyászati rendelésen kaphatom meg előbb?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy terhes vagyok, tegnap teszteltem pozitívat. kb két hete létszámleépítés miatt felmodott a cégem, de azt mondta a jogász vissza kell vegyenek mert a felmondás időpontjában már terhes voltam, csak szerezzek igazolást a dokitól. Még nincs dokim. Jővőhéten szeretnék menni, mert kb akkor leszek 7 hetes és akkor már elvileg van szívhang.
2009. márc. 17. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem normál rendelésen azonnal ideadta a doki, ultrahang után.
2009. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! első vizsgálatra érdemes az apukával mennem? azt hallottam elég sok kérdés merül fel akkor, ami rá vonatkozik..
2009. márc. 17. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész a dokihoz ő megállapítja a terhességet, és ha van szívhang is, akkor ad papírt a terhességről, amivel mehetsz a védőnőkhöz. Ott fogod megkapni a kiskönyvet!
2009. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor végülis jobb bemenni a normál rendelésre, mert a védőnő is ott van. Vagy nem?
2009. márc. 17. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Náunk 11 hetesen adják oda az igazolást,addig nem és védőnőhöz sem engednek addig.

Annyit tudsz tenni,hogy elmész táppénzre,majd a háziorvos kitalál egy indokot,aztán már csak viszed az igazolást.Táppénz alatt nem rúghatnak ki.

2009. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kirúgtak csak a felmodási időmet töltöm azalatt meg nem lehet táppénzre menni. csak a felmondásomat tudom visszavonatni, de ehhez meg kell az igazolás.
2009. márc. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!