Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati vizsgálatnak...

A nőgyógyászati vizsgálatnak normál esetben tényleg nem szabad fájnia?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 08:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szó szerint fájt az egész vizsgálat,annyira h kapaszkodtam a székbe,és rá is kérdezett,h ez most nekem fáj?!
2014. jún. 5. 10:57
 22/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
22,és házas,szóval aktiv nemi életet élek
2014. jún. 5. 11:21
 24/32 anonim ***** válasza:
És a kacsával való vizsgálat fájt, vagy az áttapogatás?
2014. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mindkettő fájt...a hangom is rezgett amig beszéltem
2014. jún. 5. 11:24
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha első vizsgálat volt akkor lehettél tudat alatt annyira feszült, hogy ez legyen. Ha úgy érzed az orvos hibája akkor nincs más mód másikat kell keresni akiben megbízol.
2014. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Sokszor jártam nőgyógyásznál,mert sajnos januárban volt egy vetélésem:( ez miatt meg is szoktam a cikis helyzetet...
2014. jún. 5. 11:37
 28/32 anonim ***** válasza:

Sajnos orvos függő is a vizsgálat. Az én dokimmnál alig érzek valamit, nemhogy fájdalmat, annyira jó keze van. De voltam már fakezű orvosnál is, akinél majdnem kiugrottam a székből úgy, hogy nem volt semmiféle gyulladásom.


Egyébként ha petefészek gyulladásod van, azt áttapintással is meg tudja állapítani nem kell hozzá UH. Itt az oldalon laikusok vannak, akik nem értenek az orvosi részéhez, nem kell minden marhaságot elfogadni.

Petefészek környéki fájdalom mástól is lehet, természetesen egy hasi ultrahangra elmehetsz, ha nem szűnik, de lehet sebészeti is a dolog.

2014. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Persze igazad van,de a vérvétel eredményéből látszik a gyulladás:(
2014. jún. 5. 13:02
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen, a vérkép sokmindent megmutathat

Mondjuk fertőzést talán egyszerűbb megállapítani, mert olyankor van folyás is és arra tudnak adni kúpot

2014. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!