Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen menstruációs betegségre...

Milyen menstruációs betegségre utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
A menstruáció első napján folyamatosan rosszul vagyok. Hányinger olykor hányás is, erős görcsök, szédülés, fejfájás, lábfájás. Milyen betegség állhat a hátterében?
2014. jún. 6. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a PMS,nem betegseg,tünet.Nekem borzasztoan sokat segitett a ligetszepe olaj kapszula,rendszeresen kell szedni.Mas hormontartalmu tabl nem ajanlanak.En naponta 2x vettem be 500 mg.,ha jol emlekszem(de nem biztos)ez a dobozon van feltüntetve mennyi ajanlott naponta ,mar az elsö honapban segitett.Egy termeszetgyogyasz azt is mondta lehet 1 kapsz.többet is bevenni,semmi nem törtenhet,esetleg ha hasmenes,le kell csökkenteni,ha ez nem jelentkezik,nyugodtan tovabb szedni.
2014. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!