Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatom ezt a terméket...

Használhatom ezt a terméket hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már itt is a teafaolajról és használatáról. Most a párom vett is a dm-ben Das Gesunde Plus-os (dm márkás) olajat. A kérdésem az lenne, hogy ez a fajta teafaolaj megfelelő intim helyen való alkalmazáshoz? Elvileg 100%-os teafaolaj, viszont az van ráírva, hogy ne alkalmazza nyálkahártyán, mert bőrizgató hatású. Így nem nagyon merem kipróbálni, nehogy rosszat tegyek vele. Valakinek tapasztalat?

2014. jún. 10. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne használd. Ha kipróbálod pl. az arcbőrödön, vagy egy kis kinyomott pattanáson, akkor rögtön érezni fogod, hogy mennyire szárít és csíp. Képzeld el, milyen érzés lehet az érzékeny nyálkahártyán.

Biztosan vannak valami csodaszerek, amikben lehet használni hígítva, de szerintem menj el inkább nőgyógyászhoz. Így saját magad nem hiszem, hogy meg tudod állapítani, hogy egyáltalán gombás fertőzésről van-e szó.

2014. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
levendula illóolaj fürdővízbe
2014. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam már sokszor nőgyógyásznál, szóval tudom, hogy gombáról van szó. Csomó gyógyszert meg kúpot meg minden kutyafülét kaptam, de mindig visszatér.
2014. jún. 10. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Párodat is kezelik? Ő is volt orvosnál?

Ha nem, akkor mindig vissza fog térni.

2014. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fürdővízbe nem tudok cseppenteni, mert csak zuhanyfülkénk van, nem szoktam kádban fürödni.

Az élőflórás joghurt+teafaolaj+ mini tampon módszert olvastam sok helyen, hogy használják alkalmanként, ezért is akartam venni többek között teafaolajat.

2014. jún. 10. 12:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő is kapott kezelést.
2014. jún. 10. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kád, akkor is megoldható. Egy lavorba beleülsz. Az gondolom, van. De ha nincs, akkor vegyél egyet, pár száz forint.
2014. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod az ezüstkolloidot esetleg.Olvass utána hogyan kell alkalmazni
2014. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!