Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! A tamponnak van...

Anyukák! A tamponnak van szavatossági ideje? Használhatom még?

Figyelt kérdés

Szóval 2 évvel ezelőtt használtam utoljára.Akkor estem teherbe,és után ugye nem kellett 9 hónapig.

15 hónapja szoptatok,most jött meg először.Felhasználhatom ezt a tampont még?Kerestem,de nem találtam rajta szavatossági időt.

Amugy Ob.Pro Comfort normál méret.


2014. máj. 24. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!:) vattából van, így nincs szavatossága:)


De, ha ki van véve a csomagból (a fóliából, amibe egyesével vannak csomagolva), akkor inkább dobd ki, de az egyesével becsomagoltakat bármeddig fel lehet használni!:)


Ez nem majonéz, hogy megromlik:)))

2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés,köszi!!! :D
2014. máj. 24. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, ugyanis most takarítottam át a fürdőt és találtam tampont egyik neszeszeremben, OB-t, amit egyszer régen vettem még, amikor sátoros, Dunai fürdőzésekre vettem, háááát majdnem 4 éve.

És nem tudom, kidobjam-e vagy ne. Eredeti dobozban vannak.

2014. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis! hogy romlana meg? nem fogamzásgátló. Szerinted mi történik egy vattával, amit egy növényből csinálnak? a papírzsepi megromlik vagy a vécépapír?


egy régi újság megromlik? vagy a fényképek?:) persze utóbbi kettőt ne egyétek meg, az a biztos:D

2014. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tamponok közül ha jól tudok, egyedül az illatositottaknak van szavatossági ideje (2 év). (pl. Naturella)
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!