Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemény? Mi lehet a bajom?...

Vélemény? Mi lehet a bajom? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2 honapja tortent a dolog(védekeztünk), azota megvolt mar 2x(idoben,akkor amikor kellett,annyi ideig ameddig szokott), kb 2 hete iszonyatos hanyinger(foleg reggelente),szedules,neha eros jobb oldali illetve koldok alatti hasfajas,nagyon gyakori pisiles, 3x voltom orvosnal mert mar nembirom, aztmondta szerinte virus. B6 vitamint szedek ra,de nem nagyon segit. Ma teszteltem, negativ lett. Dohanyzom 6 eve, barmilyen betegsegem volt mindig cigiztem csak kevesebbet,de most mar 2 napja nembirok ragyujtani mert mégrosszabbul leszek.. szerintetek mi lehet a problema? mit kell ilyenkor tenni? (elnezest az ekezet miatt)
2014. jún. 10. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

(biztos, hogy nem terhesség, ha ezért írtad az első mondatot)

"neha eros jobb oldali illetve koldok alatti hasfajas"


Ezzel kötelező orvoshoz menni: bizonytalan hastáji fájásokat ki kell vizsgálni (lehet bármi, vakbél is) és két hete tart! Ma menj el, kérlek.

2014. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyakori pisilés hólyag, vagy vesevezeték betegségre utalhat. De kismedencei / nőgyógyászati/ gyulladás is lehet. Keress másik orvost, ha ez nem tudott megoldást a bajodra.
2014. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. a heten akkor elmegyek orvoshoz. de szerintetek mitol lehet ez a hanyinger,etvagytalansag,szedelges?
2014. jún. 10. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma menj. Nem lehet ezt így diagnosztizálni.
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem erek ma ra sajnos :( vigyaznom kell unokahugomra. Holnap elmegyek. de hova szerinted? mert haziorvos szerintem folosleges. nogyogyasz?
2014. jún. 10. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet egyenesen a belgyógyászatra is menni. (ha 2x teljesen norm.vérzés volt, biztos, hogy nem nőgyógy.) Hasi problémák miatt simán lehet hányinger.
2014. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

meg kell nézni, nem vakbél-e? ezért sürgős

"A vakbélgyulladás legtöbbször rossz közérzettel, étvágytalansággal és bizonytalan köldöktáji, majd gyomor tájéki fájdalommal indul. A folyamat előrehaladásával a fájdalom erősödik, görcsös jellegűvé válik, és a jobb alhas területére lokalizálódik (kisgyermekek ezt nem mindig jelzik)... Jelentkezhet hányinger és hányás... Felnőtteknél jellegzetes tünet a székrekedés, gyermekeknél viszont hasmenés és hígabb széklet is előfordulhat."

2014. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeteket! azert nemhiszem hogy vakbel lenne, mert akkor kibirhatatlanul fajna. es en meg ezt tudom turni.
2014. jún. 10. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
háziorvos.
2014. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"azert nemhiszem " Ez nem hittan kérdés. MA akkor elballagsz, ugye?
2014. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!