Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Teljesen...

Mi lehet a bajom? Teljesen kétségbe vagyok már esve.

Figyelt kérdés
Én egy sportoló vagyok. 1 hónapja kezdődött velem ez. Erős fejfájásom volt nagyon legyengültem állandóan fáradt voltam. 2 hete Megjött a labor és Kiderült hogy vashianyos vérszegénységem van. Azota rengeteg vitamint szedek es ma epp visszatértem az edzéshez de meg mindig erőtlenebbül mint azelőtt. Most 5 napja nagyon köhögök es teljesen le vagyok gyengülve étvágyam sincs. Elotte teljesen egészséges életet éltem. Már vagy 3 éve nem voltam beteg. Napi 3-5 óra sport egészségesebb ételek. Mi lehet a bajom? Osszefugghet ez a köhögés a vashiannyal?
2014. jan. 20. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ez a mostani vírusos megbetegedés, ha köhögéscsillapító és hurutoldó szedése ellenére sem múlna 1 hét után sem, akkor irány az orvos. A sport meg nagyon rosszat tesz az egészségnek, Churchill angol miniszterelnök is kereken visszautasította, aztán a főemlős rokonaink se nagyon sportolgatnak, csak úgy játszadoznak inkább........
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem vagyok orvos. Csak egy baráti tanács, szerintem egyelőre hanyagold a sportot, vagy csak módjával edz! Ha vashiányos vagy, az azt jelenti, hogy a véred nem tud elég oxigént szállítani a sejtekhez, és ez egyenes következménye a fáradékonyságodnak. Jobb lenne, ha a köhögés miatt is elmennél dokihoz.
2014. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az az igazság hogy amióta kiderül hogy ez van nem is edzek. Vagyis 3 hete nincs edzés oke volt 1-2 de amiota kohogok azota nem. Mar 5 napja szedek megfázásra gyógyszert es köptetőt de semmivel nem jobb eddig...
2014. jan. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!