Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba, nőgyógyász....

Hüvelygomba, nőgyógyász. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon ég és viszket a hüvelyemnél. Így a semmiből jött elő, a bőröm az ekcémához hasonlítható. Barnás folyásom lett, és arra gondolon, hogy hüvelygomba. Szóltam anyának, aki adott canasten+ kenőcsöt, amivel enyhültek a tünetek, de a szünet után valószínű, hogy nőgyógyászhoz kell mennem. Nagyon tartok tőle, tudom, hogy csak segíteni akar, de nem bírom levetkőzni a gátlásaimat, a háziorvosnál még a pólómat is alig merem felhúzni, pedig amióta megszülettem hozzá járunk. Nincs valami hasznos ötletetek, amitől elmúlhatnak a tünetek?
2010. jan. 2. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mikor ilyen égető, viszkető érzés volt, meg sem vizsgált a doki, mert úgysem bírtam volna ki :S adott canesten kenőcsöt meg kúpot, attól elmúlt.
2010. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért érdemes elmenni nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön valóban gomba van e ott. A vizsgálatot ki lehet bírni, sőt ilyenkor sem rosszabb mint egyébként. De ha gomba akkor jobban jársz , ha veszel grapfruit mag olajat és azt iszod, hatásosabb bármelyik gombaölő szernél.eüs
2010. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
16 éve járok nőgyógyászhoz és a mai napig "kellemetlenül" érzem magam ha megvizsgál ha nem. Ez egy szükséges "rossz" ami jó, mert ők azért vannak hogy segítsenek. Menj el orvoshoz ne tanácsok alapján kezeld magad, mert abból még baj is lehet.
2010. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
érdemes vele elmenni orvoshoz a sajat erdekedben is. Nem kell félni az orvostol, ez egy teljesen természetes dolog. Ha anyukad elkiser, akkor meg foleg no para. Egyebkent arra ugyelj, h ne tömjenek össze-vissza gyogyszerrel. Canesten kombit is csak evi 3szor hasznalhatsz. Én olyan huvelykupot hasznalok, ami helyre allitja a huvely termeszetes florajat (ilyen pl. a gynoflor), és nekem ez vallt be, mert bizony a canesten komi egy ido utan nem hasznal. Szoval menj el dokihoz, kerd meg h irjon fel gombaolo szert, szedd be, aztan hasznalj havi par napban gynoflort és igyal grapefruitot, ahogy az elözö hozzaszolo is javasolja.
2010. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hüvelygombám. De én úgy jöttem rá, hogy rákszűrésem volt és akkor mondta a doki hogy mi a helyzet. Kicsit megijjedtem a dologtól mert nem vettem komolyan a tüneteket. Kiirta nekem is a Canesten kupot meg kenőcsöt és aztán elmúlt azóta egy év telt el és nem jött vissza.

Nem tudom, hogy van e barátod, de ha van és van szexuális kapcsolatotok akkor neki is használnia kell a kenőcsöt.

Mert egymásnak átadhatjátok. Azt pedig nem szeretnétek.


Sok sikert! :) Lazits!

2010. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hüvelynyálkahártya gyulladásod van, amit gombás fertőzéstől kaptad. Azét van barna folyásod, mert gyulladásba vagy. A Canesten nem mindenre jó, sem kúpban, sem kenőcsben. Orvos kell ide, és szakorvos. Minél előbb annál jobb, mert krónikussá fajulhat a dolog, ha már vérezgetsz is!!!
2010. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is eüs vok iszom 2honapja a grapefruit cseppeket,és kijött ujra ennyit rola..2honapot használt
2010. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


Amikor a legutóbb vécén voltam, kissé pirosas(véres?) volt a folyásom. Mivel a napokban kéne megjönnie a vérzésemnek, gondolom ettől is lehetett, és a barnás folyás is, de kezdek nagyon megijedni. :S

2010. jan. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!