Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom hüvelyöblítést...

A nőgyógyászom hüvelyöblítést írt fel (meg kúpot is). De olyan sok rosszat hallottam róla már. Meséltek picit tapasztalatokról, véleményekről?

Figyelt kérdés

Szakorvos, szóval meg kell tennem, de tisztában akarok lenni másoknak mik voltak a következmények.

Köszönöm


2014. jún. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy erről mi rosszat olvastál. Nem lehet ettől semmi baj, ha nem viszed túlzásba.
2014. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyász írja fel, akkor csinálhatod. Önmagadnak a saját szakálladra ne csináld. A nőgyógyász által előírt hüvelyöblítéssel nekem jó tapasztalatom volt.
2014. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Tisztazzunk valamit! Mirol hallottal sok rosszat? A szakorvosrol? A huvely oblitesrol? A kupos kezelesrol?

Mirol adjunk velemenyt, sajat tapasztalatot? A huvelyoblitesrol? Tudod, hogy azt nagyon sok mindennel lehet csinalni? Sima ecetes viztol kezdve, gyogyszeres folyadek, vagy sima gyogytea...

Huvelykup? Melyik? Rengeteg fele van, honnan tudjuk neked mit irt fel?

Az orvosrol? Mi a neve? Hatha valaki ismeri szemelyesen.....

2014. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok rossz tapasztalatot írni sem a hüvelyöblítésről, sem a kúpról. Ezek nélkülözhetetlenek egy nő életében, főleg ha probléma van. Teljes biztonsággal alkalmazhatod mindkét dolgot.
2014. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez mondjuk nem igaz, utolsó, a hüvelyöblítést mostanában valóban kifejezetten nem ajánlják, két dolog miatt. Az egyik az, hogy ha egészséges vagy, és úgy csinálod (gyakran), kimosogatod magadból a jó flórát. A másik az, hogy ha meg beteg vagy, akkor a baktériumokat a vízsugár felnyomhatja (vagyis jobban mondva a feljutásukat segítheti) a méhnyakcsatornába. Főleg az első szokta veszélyeztetni a nőket, mert sokan túlzásokba esnek, a második lehetőséget ugye az irrigátorok egy részével meg se tudod csinálni, mert nem lőnek fölfelé, és jobb esetben amúgy is elég gyengéden csinálja az ember.


Ámde orvos javaslatára nyugodtan szabad. Nyilván nem vicces kedvében ajánlotta.

2014. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm a válaszokat.

Nem voltam pontos, a véleményt, tapasztalatírást a hüvelyöblítésre akartam kérdezni.

Kb. azokat hallottam negatívumként, amiket az utolsó válaszoló írt, meg egy nő mondta, hogy bár ő gyakran csinálta, de évekbe telt mire terhes tudott lenni.

Na már most, nekem a doki írta, és gyógyszertári öblítő, gyógyszertári "anyaggal", 10 napig, ami elvileg 8 nap lesz. Gondolom, hogy nem viccből írta, ma el is kezdem, de tisztában akartam lenni, kinek mik voltak a tapasztalatai.

2014. jún. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!