Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb fajta fogamzá...

Melyik a legjobb fajta fogamzásgátló tabletta? Kinek milyen tapasztalatai vannak? A qlaira tablettáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem. Én évekig Milligest-et szedtem, a párom mindig bennem ment el, és nem lett belőle baba.
2014. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, ami neked beválik. Ez nem kívánságműsor, az orvos felírja, ami tapasztalata és a vizsgálat eredményei szerint a legjobb választásnak tűnik, aztán vagy bejön, vagy nem. Mindenki teljesen máshogy reagál rá.

Amit én szedtem (Volina), teljesen jól működött, amíg ki nem derült, hogy trombózishajlamom van, egyik barátnőm viszont magára kapott tőle rögtön 15 kilót. De előre sajnos nem tudja megjósolni a lehetséges mellékhatásokat az orvostudomány.

2014. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb fajta, minden szervezet más, és emiatt más hormonsúlyú tablettára van szüksége.


Terhes egyik mellett selehetsz, ezeket nem csk úgy betolják, előtte évekig vannak tesztelve nyugaton, vagy Amerikában embereken, nem is teszt, de ott éekig szedik, mire eljut, előtte meg tényleg sok évig fejlesztik-tesztelik.


VAn benne egy ösztrogén, ahogy elnézem, dienogest se tűnik rossznak első blikkre.

2014. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 7 évig Harmonetet szedtem, meg voltam vele elégedve. A lényeg, hogy pontosan szedjed és akkor mind használni fog.
2014. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!