Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet diszkréten...

Hogyan lehet diszkréten elmondani egy fiúnak, hogy azért nem mehetek strandra, mert megvan?

Figyelt kérdés

Vagy hazudjak neki? Néhány lány barátnőm lenne még ott, meg ő is. (csak egy haverom, (még)). Tampont félek használni, mert sokszor amikor suliban használtam, bent volt egy betét, és az is véres lett (alig 1 óra után, pedig rendesen betettem).

Sokáig szokott meglenni, így több mint egy hétig hazudoznom kéne neki.

16/L


Nem tudom, hogy a fiúk hogy állnak ehhez. Egyszer kellett így beszélnem egy fiúval, aki tök lazán rákérdezett, hogy azért nem hoztam fürdőruhát, meg megvan.



2014. jún. 14. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy mondjam azt neki, hogy fáj a hasam, és abból rájön?
2014. jún. 14. 10:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egészen egyszerűen azt szoktam mondani, hogy "most nem aktuális". Ebből általában érteni szokták, de ha tovább erőlteti, akkor "női dolgok miatt, HA ÉRTED, MIRE GONDOLOK" :D

Még senki nem volt, aki ezek alapján ne fogta volna fel, hogy miről beszélek :)

2014. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hazudni szerintem nem kell. Semmi ciki nincs ebben.
2014. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
"Most nem megyek strandra, mert menstruálok." Ennyi. Nem vagytok már gyerekek...
2014. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen megmondod neki, hogy mi van és kész.

Mást ne találj ki, mert ha sokáig vonakodsz mindenféle ügyek miatt, kihátrálhat könnyen.

Fiúk is tudják, hogy miért van ez, ne aggódj semmin.

2014. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló mellett teszem le a voksom.
2014. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos most nem tudok menni, olyan állapotban vagyok, majd legközelebb szívesen megyek.
2014. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodni, nem tartozol semmilyen magyarázattal. Mindenki azt csinálja a strandon, amit szeretne. Van, aki napozik, van, aki fürdik.

Ők fürdenek, te pedig napozol kisgatyában, pólóban, vagy bikinifelsőben. Az a fiú elég udvariatlan, aki feszegeti ezt a témát egy nőnél.

Nem kell magyarázkodni, ez a te intim magánügyed. Nem a párodról van szó.

2014. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!