Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ilyen helyzetbe...

Lehetek terhes ilyen helyzetben? (tobbi lent! )

Figyelt kérdés
2honapja nem szexeltem es azota 3szor menstrualtam is,de most megint megkellett volna jojjon a verzes,de nem jon,es felek nagyon,mert nekem nem szokott kesni,sot gyakran szokott jonni.Elnezest,de nincsenek ekezetek,ezert irtam igy.

2014. jún. 15. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eleve nem lehetsz terhes, ha már az utolsó aktus óta háromszor menstruáltál.


Biológia óráról ne nagyon lógj szerintem!

2014. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szinte lehetetlen,hogy terhes legyek,de hallottam esetekrol amikor az illeto menstrualt mikozben terhes volt,ezert felek!Amugy az utobbi idoben fogytam nagyon nagyon sokat,kb 4kg-t es az en testsulyomnal ez sok,mert 47kg-rol fogytam 43-ra..es sokat stresszelem magam es gondoltam ezekre a tenyezokre is,dmegis felek,mert nekem mindig sokszor jott es nagy mennyisegben..
2014. jún. 15. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, hogy késik, de tuti, hogy nem vagy terhes, az idegességtől viszont késhet. Az, hogy valaki menstruál terhesen, eleve nagyon ritka, háromszori menstruáció esetében pedig egyenesen kizárt a terhesség. Mióta késik amúgy?
2014. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, mert az sem mellékes.
2014. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majus 17.-en jott meg es mar kellene jojjon megint..nalam ugy volt hogy beteg lettem apr.12.-en,tartott egy hetig es utana ra par napra megint megjott es 2 hetig tartott es ezutan megint kb egy het vagy tobb eltelt es megjott majus 17.-en..es en megvoltam evel szokva,mert mindig igy jott es evente 2szer-3szor beteg vagyok 2 hetig es a tobbi menstruaciom tart mindig kb 6-7 napot..17eves vagyok.
2014. jún. 15. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyás miatt nem jött meg a vérzésed, mivel ez befolyással van a ciklusra. Ha ennyire nyugtalanít, akkor csinálj egy terhességi tesztet.
2014. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17 évesen alig 43 kg vagy, fogytál hirtelen sokat. itt a válasz, hogy miért nem jött meg.
2014. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fogyás lehet az oka.
2014. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oszonom a valaszokat!Igy kb mikor fog megjonni?Ebben a honapban kimarad ezek szerint vagy nem tudhatom ezt?
2014. jún. 16. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szedsz fel pár kilót, akkor nem jön meg. Pl. az anorexiásoknak teljesen megszűnik a ciklusuk. Ezzel nem azt mondom, hogy te az vagy, csak példa arra, hogy bizony, teljesen el is maradhat. Az meg ugye elég hosszútávú és súlyos gondokat is okozhat.
2014. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!