Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ilyen helyzetbe...

Lehetek terhes ilyen helyzetben? (tobbi lent! )

Figyelt kérdés
2honapja nem szexeltem es azota 3szor menstrualtam is,de most megint megkellett volna jojjon a verzes,de nem jon,es felek nagyon,mert nekem nem szokott kesni,sot gyakran szokott jonni.Elnezest,de nincsenek ekezetek,ezert irtam igy.

2014. jún. 15. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Étkezz bőségesen és változatosan! Egyél húst, és májat minél többet. Szedjél B12 vitamint. Ezek helyreállítják a ciklusodat.
2014. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Probalok minel tobbet enni es szedek vitaminokat is(magneziumot,b2,b6.b12 vitaminokat),remelem csak ebben a honapban maradt ki,es a kovetkezoben megfog jonni,mert nagyon aggodom,nekem nagyon gyakran szokott jonni es a verzesem is mindig bo,ezert ketsegbeestem most,ilyen nalam sosem volt meg.
2014. jún. 17. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!