Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Volt valaki...

Lehetek terhes? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
még szoptatok(14hos a fiam).áprilisban jött meg a havim először.màjusban 20.-án kellett volna de helyette 23.-átòl 6.-ig csak pecsételtem.majd pár nap szünet utàn ma ismét jelentkezett a pecsételés.(főleg ha bicajozok vagy ha sokat emelgetem a gyereket.amugy ha "pihenek"nem jön semmi).a tegnapi tesztem negativ..
2014. jún. 14. 22:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Máj 1;5;21;23 voltunk együtt.lehetek terhes?ha igen szerintetek mukor teszrelhek újra?
2014. jún. 14. 22:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy terhes lennèl.De a pecsètelés nem tetszik.Én is több mint 27 hónapja szoptatok, de a vèrzés napra pontosan jön.Ha valaki szoptat és minimum 4 órànkènt akkor előfordul hogy a ciklus nem àll be illetve nem pontos.De az hogy ennyi napon át pecsételj ott valami szerintem van.Szerintem mutasd meg magad a dokinak.
2014. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még lehet rendszertelen, össze-vissza, ha csak mostanában jött meg szülés óta először.
2014. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem nem baba van a dologban.Nekem a lányom születése után 6 hónappal jött meg először,azóta mindig pontosan 30 naponként jelentkezik.Most múlt el 2 éves,még mindig szopik este-éjjel,de soha nem pecsételgettem.Ez valami hormonális probléma lesz inkább.Menj el szerintem egy nődokihoz,abból baj nem lehet :-)
2014. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden voltam dokinál.bunkò volt nagyon.még egy uh-t sem csinált.annyit mondott mintha lenne valami..ha nyugralan vagyojk menyjek vissza 2hét mùlva.meg védekezzünk ovszerrel vagy ha nem akarunk majd lesz valami..tiszta bolobd volt.arrol nem is beszelve hogy nem kaptam valszt a kérdésemre...
2014. jún. 15. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenkeppen menj el egy masik dokihoz.tesztet csinaltal?
2014. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta még nem csináltam.várok még egy pár napot.de sajna a pecsételés vissza vissza jön időnként
2014. jún. 17. 17:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne:nem vagyok terhes.alapbòl sok folyásom van.kliont kell rá szednem mert még valami fertőzés félét is összeszedtem.a menszeszem pedig a szoptatás miatt nem állt be.
2014. jún. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!