Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik menstruációs görcsoldó...

Melyik menstruációs görcsoldó gyógyszer vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 17:21
1 2
 1/13 Nagybarbara0520 válasza:
34%
Nospa :) AlgoflexM
2014. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha nagyon-nagyon fáj, és a "normál" gyógyszer (pl. Algoflex tabletta) nem segít, akkor nem szoktam szórakozni, hanem megszúrom magam, és befolyatok 1000 mg Algopyrint meg 40 mg No-Spa-t rövid infúzióban. Ez eddig mindig gyorsan segített.
2014. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi :)


2-es! ugye ezt nem mondod komolyan? ennyire durva a tied???

2014. jún. 15. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen komolyan mondom. Az esetek zömében nem ennyire komoly, de olykor-olykor előfordul, hogy tényleg nagyon fáj. Ilyenkor muszáj gyorsan csinálnom valamit, mert ha dolgozni kell, akkor dolgozni kell (olyan foglalkozásom van, hogy nincs se hétvége, se ünnepnap). Ha rendesen elkap a görcsölés, akkor képtelen lennék egész nap rohangálni, a főnököm meg tutira nem tolerálná, ha megmondanám, mi a gond (pedig ő is nő).
2014. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Flector por. Nekem csak az segít.
2014. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ú szegény :/ hát így érthető


köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 15. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

88%-os: Ne vedd kötekedésnek, de mire is volt jó a válaszod?:D

Mármint az emberek jelentős részének nincs otthon infúziós szereléke meg egy kis vényköteles algopyrin injekciója. Pláne nem képes magának beadni.

Tehát a válaszod a kérdés szempontjából totál irreleváns, hiszen a kérdező valószínűleg nem szimplán kíváncsiságból tette fel a kérdést, hanem profitálni szeretne belőle valamit...


Kérdező:

Mindenkinek más a jó, ki kell tapasztalni.

A No-Spa pl. sokaknak beválik, nekem önmagában semmit nem ér. Az Algoflex-M nekem bevált, az tulajdonképpen egy szimpla ibuprofén tartalmú fájdalomcsillapító No-Spaval kombinálva. Emiatt inkább veszek egy adag ibuprofén tabit (pl. sima Algoflex, Ibustar stb.) meg egy csomag No-Spat, így szerintem olcsóbbra jön ki...

Ha ezek nem válnak be, akkor orvostól kell kérni valamilyen vényköteles szert, pl. Cataflam vagy Algopyrin.

2014. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés az volt, hogy nekem mi vált be. Leírtam, hogy nekem mi vált be. Hogy a kérdező milyen indíttatásból tette fel, vagy miért így tette fel a kérdést, az a kérdező magánügye. Szintén nem kötekedésből :-)
2014. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

nem szeretném ha vita kerekedne itt :)


csak kíváncsi voltam, mert volt amit sokan ajánlottak és nekem nem vált be és nem értettem, hogy miért

mondom biztos velem van a baj

aztán gondolom felmérem, hogy mi a helyzet :)

2014. jún. 15. 20:11
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Algoflex M nekem.
2014. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!