Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik intimtölcsért használnak? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés
nehéz felhelyezni?nem csúszik ki?hol lehet venni?mennyibe kerül?
2014. jún. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz felhelyezni, csak gyakorlat kérdése, mint ahogy a tamponnál is. Nem csúszik ki. Én Angliában vettem, 22 fontért (kb 8000ft), nem tudom Magyarországon hol és mennyiért kapni.

5 éve használom, azalatt simán behozta az árát és higiénikusabbnak is találom mint a tampont.

2014. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég rendeltem a BB-től Organicupot, 5000 Ft-ért.


Nem nehéz felhelyezni, pedig én nagyon szűk vagyok (nem szexelek). Nem tud kicsúszni, mert vákuumot képez, ahogy bejutott, de azt nem érzed:) Én még csak két napja használom, de már elsőre ment minden (van róla youtube-on magyar tutorial vidi, hogy kell feltenni meg ilyenek), és nagyon vicces dolog, benne van a vér, haha. Ja, és ha kiveszem, nem csorog ki egy csepp sem. nagyon fura.:)


ajánlom a bb-t, tőlük vedd meg, nagyon rendesek, megérkezik normálisan a csomag is!


27L

2014. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem Fleurcup-om van,3éve webshopban vettem 6000-ftért,a legkisebb méret.Feltétnél és levétnél használhatsz síkosítót is,ez megkönnyíti a dolgot.Nagyon higénikus szerintem,ha helyesen teszed fel,nem mozdul el,nem szivárog.A mensi végén ajánlott kifőzni,illetve minden feltét előtt elmosni.

Az,hogy nem csúszik ki egyrész a vákuumnak köszönhető,másrészt a hüvelyfal rugalmasságának/tágasságának.Érdemes a következő mensiig intimtornázni is.


30/N -2gyermekes-

2014. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!