Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell felhelyezni a...

Hogyan kell felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a tampontól valami jó teknika kéne mert ahogy le van íra úgy nem ment fel

2014. jún. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Több technikája van. A megfelelő testhelyzetet kell megtalálnod és némi presszió hatására a helyére kerül. A testhelyzet általában a guggolás szokott lenni.
2014. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első menstruációm óta tampont használok. Figyelmesen el kell olvasni azt az útmutatót. Le kell kicsit gugolni, az ujjunk végére helyezni a kicsomagolt tampont (zsinor felöli oldalra állítva),ezek után a hüvelybemeneten keresztül csak felnyomod a hüvelybe. A technika itt az, hogy nem egyenesen a testeddel függőlegesen teszed fel, hanem enyhén hátra-felfele (hisz ilyen helyzetű a hüvely). A másik dolog amit kezdők elronthatnak az pedig az, hogy legalább a fél ujjad a testedbe kell hogy legyen a felhelyezéskor,ahoz hogy kellő magasságba felhelyezd a tampont. akkor tetted fel jól ha nem is érzed, hogy ott van a tampon, csak egy zsinór lóg ki.
2014. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én semmi különlegeset nem csinálok. Megállok kis terpeszben, a tampont az ujjamra állítom, és szépen feltolom. Nem kell sem behajlított térd, sem guggolás, sem hanyatt fekvés (ismerősöm így teszi fel a tampont, hát én azt hittem behalok a röhögéstől, mikor elmesélte)és még a zuhanykabin szélére sem kell felrakni egyik lábadat sem. Egyetlen titka van. A megfelelő nedvszívójú tampon kiválasztása mellett, hogy ne görcsölj rá a dologra. Lazíts. Ha az izmokat sikerül ellazítanod, nem fog fájni.


Ennyi.

2014. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!