Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladáscsökkentők, antibioti...

Gyulladáscsökkentők, antibiotikumok, stressz miatt mennyit késhet?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve, hogy minél pontosabb választ kapjak, az a problémám, hogy már 9.napja késik.Előfordult már hogy 4-5 napot késett.Több mint egy hete elkaptam valahol egy fertőzést, ami olyan erős volt hogy többször volt véres a vizeletem.Gyulladáscsökkentő antibiotikumokat kaptam, aminek a szedését 2napja hagytam abba.Az utóbbi egy hónapban ezen kivül 2x voltam virusos beteg, 39°-os láz, hányás.Ezekre is kaptam antibiotikumokat meg alap gyógyszereket(algopirin, b6).A barátommal voltam együtt az utolsó menzesz elmúlása után 4 nappal, és megszakitásossal védekeztünk, azaz el sem élvezett mert rohannunk kellett egy találkozóra.Egy héttel később szakítottunk.(3éves kapcsolatról van szó).Tudom nagyon kicsi az esély a terhességre, mert az alhasi fájdalmaim ill. derékfájdalmaim is vannak, de még nem jött meg.Tehát ennyi gyógyszer miatt és stressz miatt normális ha késik? és mennyit? :) (bocsi hogy ilyeb hosszan irtam, de nagyon érdekelne több vélemény is) Előre is köszi! :)
2014. jún. 17. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!