Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont lehet haszálni ha még...

Tampont lehet haszálni ha még szűz vagy?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, csak nem biztos, hogy sikerül.
2014. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de sikerül
2014. jún. 18. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Akkor semmi gond. Strandon úgysem lehet anélkül fürödni.
2014. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A szűzhártyán már ekkorra van lyuk, hiszen valahol távoznia kell a menstruációnak.

Van akinek nem sikerül felhelyezni, vagy fájdalamas, mert vagy kicsi a lyuk, vagy több kisi van..

Én is szűzen kezdtem el használni, a levételnél kellett figyelnem el ne akadjon, akkor nem gndotam hogy amiatt, miután elvesztettem a szüzességemet, akkor jöttem rá, hogy miért kellett figyelnem.

Egyebként a szüzesség úgysem aszűzhártya meglétét jelenti, hanem azt, hogy sosem voltál férfivel.

Ngyon sok nőnek már gyerekkorában átszakad a szűzhártyája ilyen olyan baleset folytán jaték közben..

( pl unokatesőm a biciklivázra esett.. Szegény eleggé vérzett)

2014. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és 12 évesen?
2014. jún. 18. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem ment fel amig szüz voltam, de ha neked felmegy nem nyom nem féj nem kényelmetlen akkor használhatsz. Van akinek simán felmegy már akkor is van akinek egyszerüen nem. Én is ilyne voltam és ismerek pár nöt még aki szintén igy volt.
2014. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Első és 3. vagyok. Természetesen úgy értettem, hogy menstruáció alatt nem lehet strandon tampon nélkül fürödni.
2014. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kor függő

Tehát ha fel tudod tenni, akkor nyugodtan lehet 12 évesen is hasznalni.

( bár én csak 15 évesen kezdtem menstruálni, kicsit későn érő voltam)


4.

2014. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!