Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A köldököm alatt elkezdett...

A köldököm alatt elkezdett picit szőrösödni a hasam. Ez nem fiúknál van? Hogyan tudom eltüntetni? L13

Figyelt kérdés
Mivel most hogy nyár lesz jön a bikini stb..de mivel nagyon észrevehető, leborotválni mégsem tehetem meg, mert akkor erősebb lesz a szőrzet ott..Ti mit ajánltok? Veletek is volt már ilyen?

#szőr #köldök #szörösődés
2014. jún. 18. 14:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha jobban megnezed minden nonek szoros a koldoke alatt mert ez ugyanugy elo jon a kamasz korban mint a pattanas. Ne borotvald le mert attol csak erosebb lesz es nyugi nem ciki hanem termeszetes
2014. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nagyon undi így strandon és legalább valami módszer hogy ne legyen ilyen feltűnő. Semelyik osztálytársamnak nincs és legalább felnőtt korban elmúlik?
2014. jún. 18. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem múlik el. Hascsíknak hívják, minden nőnek van akár több, akár kevesebb.

A megoldás roppant egyszerű: a naptól ez is (mint minden szőr) kivilágosodik, kihalványodik. Szóval napozol egy kicsit és megoldódik a problémád, egyáltalán nem lesz feltűnő. Ha mégis feltűnő marad, vagy nagyon zavar, akkor a standard szőrtelenítési technikákat lehet rá alkalmazni (borotva, gyanta, szedés, IPL, bármi)

2014. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 18. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell vele törődni, valóban mindenkinek van, csak a szőkék szerencsések mert nekik alig látszik.

Esetleg próbáld meg szőkíteni.

2014. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyan feltűnő, de ha látok nagyobb szőrszálat azt kiszedem csipesszel. Max ötöt évente.
2014. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fesd be szőkére és nem fog látszódni
2014. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gyanta és szolj az anyukádnak ő segíthet!!!!
2014. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi :) de az van higy en is szoke vagyok :D
2014. jún. 18. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem látszhat olyan nagyon az a szőr, inkább csak rágörcsöltél szerintem. Most képzeld el, hogy nekem sötétbarna a hajam, és a hascsík fekete. :(
2014. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!