Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és picit...

15 éves lány vagyok és picit elkezdett szőrösödni a hasam és a barátnőmnél láttam h ő leborortválta és én is de az ne mvált be mivel tudnám még eltüntetni onnan?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok köszönöm :)
2011. febr. 27. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyanta
2011. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tinker Bell ***** válasza:
44%

Nagyon nagy hülyeséget csináltál azzal, hogy leborotváltad! Ettől csak erősebb lesz a szőr! Mindenkinek szőrös egy kicsit, nem hiszem hogy ez nálad másképp lenne.


De ha mégis, akkor szólj anyukádnak és menjetek el kozmetikushoz. Ő tud a legjobb tanácsokat adni vagy leszőrteleníteni ezt a részt!

2011. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, vagy csak simán szőkítsd ki. Ha borotválod, akkor erősödni fog. Szőkítőport és hidrogén-peroxidot pár száz forintért lehet kapni kozmetikai boltokban.
2011. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

"Nagyon nagy hülyeséget csináltál azzal, hogy leborotváltad! Ettől csak erősebb lesz a szőr!"


ez csak egy városi legenda

2011. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tinker Bell ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj, de magamból kiindulva is tudom, hogy ez tény! Emellett nem csak én állítom ezt, hanem még nagyon sokan!
2011. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt jó tippek vannak:


[link]

2011. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
jujj, azt a borotvát mikor felejtik már el a nők??! gondolom akkor most nagyobb terülteten még erősebb és sötéttebb lett a szőrőd.....a gyanta , vagy a szőkítés lenne még a legjobb megoldás.ha szőkíted, akkor kb 2-3 hetente kopik le róla a 'szőkeség' . ha gyantázod akkor meg kell várnod, míg gyantázható hosszúságúra nő, ez egyénként változik (kb.3hét). gyantázástól ritkulhat is egy idő után. de borotvához ne nyúlj többet légyszi :)
2011. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanácsokat :):)
2011. febr. 27. 16:08
 9/13 A kérdező kommentje:
lehet kapni ilyen szőrtelenítő krémeket azzal is lehet??
2011. febr. 27. 16:12
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tinker Bell válasza:


Már ne is haragudj, de magamból kiindulva is tudom, hogy ez tény! Emellett nem csak én állítom ezt, hanem még nagyon sokan!"


Amit észlelhettél, az az, hogy borotválkoztál, és erősödött tovább a szőrzeted. De honnan tudod hogy alapból nem erősödött volna?


Én férfi vagyok, és nagyon ritkán borotválkozok, mondták nekem tini koromba hogy ne növesszem a szakállam, borotváljam mindig, mert így sose fog megerősödni. Engem nem érdekelt, mert nem szerettem a borotvát, szóval azóta kb szakállas vagyok. De mára már tök normális szakállam van. Van olyan ismerősöm aki minden nap borotválkozik, és állítása szerint azért nem növeszt szakállat mert nem elég erős, meg nem nő mindenhol.

2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!