Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog, mielőtt...

Ez normális dolog, mielőtt megjön?

Figyelt kérdés

Néhány nappal azelőtt, hogy megjön, feltűnően megnő az étvágyam. Egyszerűen hatalmas étvágyam lesz előtte pár nappal. Egyébként odafigyelek az alakomra és nem tömöm magam étellel megállás nélkül, de minden hónapban a női napok előtt folyton eszek. Most is ebben az időszakban vagyok és újra ez van, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, normális-e? Az elmúlt 2 órában már harmadjára eszek...:O Kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, de egyszerűen úgy érzem, ennem kell és jól is esik. Így most is tudom, hogy pár nap múlva meg fog jönni.=D Aznap pedig, amikor megjön, pont ennek az ellentéte van mindig: egyáltalán nem tudok enni.

Ez miért van?


2014. jún. 18. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem előtte régebben csoki-étvágyam volt. Képes voltam minden nap egyszerre egy táblát megenni. Ne aggódj, teljesen normális az éhség, semmi gond nincs veled.
2014. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális,velem is hasonlóképpen szokott lenni
2014. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!