Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog a menstruáció...

Normális dolog a menstruáció alatt a méhemnél érzett szúrkálások?

Figyelt kérdés
29 napra jött meg a menstruációm 28-ra szokott (tudom 3 nap oda vissza nem gáz) ez nem is aggaszt viszont elötte nem jelentkezett a szokásos fehèr ès vizes folyásom viszont hányinger, hányás ès hasszúrkák voltak ! Terhessègi tesztet nem csináltam viszont olyan èrzèsem van îgy már másfèl hete, hogy a mèhem kettèszakad mintha húzódna ès közbe időnkènt beszúrkál ..a menstruációm alapból barnázással kezdődött ami nem szokott lenni ès igazából a 30. napra jött meg nem tudom melyik naptól számoljam..ugyan olyan a menzim mint mindigis volt talán erősebb ès sötètebb ! A rosszullètek (hányás) nem múlt ugyan úgy vannal :( lehet hogy mèhen kîvüli terhessègem van ?
2014. márc. 19. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha elmész nőgyógyászhoz, és nem idegeskedsz! :)

(Az is okozhatja, hogy felfáztál, vagy elkaptál valamit)

2014. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!