Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha tesi órán jön meg...

Lányok! Ha tesi órán jön meg a menzeszem akkor micsináljak? (szigorú a tanár)

Figyelt kérdés
Lécci Nrmális válaszokat köszi

2014. jún. 18. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért azt érezni előtte bőven :) Nah meg elején alig jön vér, tehát tegyél be tisztaságit, vagy egy legvékonyabb betétet.
2014. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Biztos ami biztos én betennék a helyedben egy egész betétet. Ha annyira szigorú a tanár, hogy még WC-re sem enged ki, akkor én nem kockáztatnék azzal, hogy hátha véletlen átnedvesedik a tisztasági, és akkor jó véres lesz a nadrág... :/
2014. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Kikéreckedsz a mosdóba, beteszel egy tampont, visszamész, és folytatod. Nem kell megmondanod neki, hogy miért kell kimenned, az nem tartozik rá. Ki kell hogy engedjen. Ha fáj a hasad, akkor meg leülsz, és kész. Ha van nálad fájdalomcsillapító, akkor beveszed, és megvárod, hogy jobban legyél. Ha tudod folytatni mész, ha nem, akkor ülsz tovább. Ennyi. Szerintem ne csinálj belőle nagy ügyet. Nem kényszeríthet rá, hogy tesizz, ha komoly fájdalmaid vannak. Ha nincsenek, akkor meg gond nélkül tudsz a tamponnal dolgozni.
2014. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De NE fájdalomcsillapítót használj, hanem görcsoldót. Vagy olyan fájdalomcsillapító és görcsoldó kombinációt, amilyet a patikában is lehet kapni.
2014. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es igazad van, rosszul fogalmaztam. Konkrétan az Algoflex M-re gondoltam. De pl. van akinek a Panadol is kiveszi (az csak fájdalomcsillapító). Természetesen ha erősebb a fájdalom, a görcsoldó a nyerő.
2014. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2014. jún. 18. 20:27
 7/10 A kérdező kommentje:
és még azt szeretném megkérdezni hogy folyásom van kb2-3 honapja és szőrősis alul és 1 honapja már a honajam is szerintettek mikor fog megjönni elöre is köszi
2014. jún. 18. 20:55
 8/10 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok
2014. jún. 18. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 1 éven belül. :-)
2014. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ha 11 éves vagy, akkor nem kell izgulnod. Lehet, hogy éveken belül fog csak majd megjönni, lehet, hogy egy hónap múlva... :) Nyugi, fiatal vagy még! :)
2014. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!