Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek volt már...

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy a tanárotok tudta, hogy pont akkor van meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vmelyik tanár észre vette-e valahogy, hogy megvan? Ha igen, akkor mit mondott? Kérlek normális válaszokat írjatok történettel együtt! :-)

2013. máj. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt.
2013. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kinga1995 ***** válasza:
87%

Egy-két éve (középsuliban) beültem fizikán egy srác mellé. Am rendes gyerek, kedves, meg minden, kicsit túlságosan is... Szar napom volt, mert éppen a harmadik napom volt, én akkor vérzek ált a legjobban, semmi kedvem nem volt semmihez. Tök aranyosan kérdezgetett, hogy rosszkedvűnek tűnök, mi a baj, válaszolgattam neki, hogy "Semmi", "Hagyjuk", aztán egy húsz perc után után elegem lett és ráordítottam, hogy "MENSTRUÁLOK B*SZDMEG!". Néma csend, a tanár szünetet tartott, rámnézett, aztán tovább minden.

:-D

2013. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer kénytelen voltam felmentést kérni a tanártól tesire, mert nagyon görcsöltem, meg talajtornánál eléggé átázásveszélyes pózokat kell felvenni. Szóval akkor közöltem vele, hogy a havivérzésem igen fájdalmas, és remélem nem baj, ha ezt az órát kihagyom. Rendes volt, megértette, nem ez volt az első eset, hogy ilyennel fordultak hozzá.
2013. máj. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima ügy! A nőknek olyan felfoghatatlan, láthatatlan, nemverbális energia-kommunikációjuk van amihez csak a pandorai gyökérhálózatok foghatok fejlettségi szintben.
2013. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!