Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Micsináljak ha szerelmes...

Micsináljak ha szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

(lány vagyok).Torna tanáromna vagyok szerelmes aki kb 47 éves én meg csak 14 leszek.Nem tudom miért,de utálom a tesit és van hogy kiabálni szokott rám másokra stb.

Volt a suliba hogy le kell irni az ideálunk én pedig malacról meg ilyen ,,butaságokról'' irtam ...Ráadásul még ki is kaptam + Hft.Nem tudom mit tegyek mikor szólitanak mindenki csak nevet milyen rusnya vagyok...pedig még kövér sem vagyok,de már elfogadtam hogy ronda vagyok :/ csak rosszul esik hogy csúfolnak mindig a rondaságommal.

És akkor pl ha szeretek egy fiút akkor a lányok le oltanak meg eltiltanak tőlle kiabálnak...a fiú meg csak nevet és viccből mondta hogy szeret és evvel teljesen összetör emiatt vagyok már ilyenekbe szerelmes.Sőt nem csak a torna tanáromba hanem még egy rajzfilm figurába is



#szerelem #testnevelés #csúfolódás..
2014. jan. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem szeretnélek megbántani, de szerintem nem vagy tisztában a szerelem fogalmával. Még túl fiatal hozzá.

Ami meg a csúfolódásokat illeti, ebben a korban eléggé "kegyetlenek" tudnak lenni a gyerekek, de ha most 14 vagy, akkor gondolom nyolcadikos. Szóval ezt a tanévet kell még kibírnod velük, aztán jön egy új közösség. Ők biztosan mások lesznek, ha kedvesen viszonyulsz hozzájuk. :)

2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*túl fiatal vagy
2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7.-dikes vagyok még:/
2014. jan. 23. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor is sokkal kevesebb, amit még ki kell bírnod annál, amit eddig kibírtál
2014. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbálkozz a rajzfilm figuránál, ha nem jön össze akkor egy plüss nyuszival.
2014. jan. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De ki a rajzfilmfigura, áruld már el ... :) Songoku vagy Frédi vagy Béni? amúgy ezek ilyen plátói szerelmek maradnak és nem egészségtelen, mindenki túlesik rajta. Nyugodtan ábrándozz sokat a tanulás mellett, jót tesz a léleknek és az agynak. De azért gondold végig reális szemszögből is, mire te 30 éves leszel, a tanárod kb 63, neki már nem kell jegyet venni a vonatra, utazgathat kedve szerint nyugdíjasként, te meg még teljesárú jeggyel kell, hogy utazz. Őt már mindenhol előreengednék, fürdőjegyet is kapna ingyen, te meg semmit. Pocsék lenne együtt, hidd el.
2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan átesnek ezen a kamaszkorban, majd kinövöd.
2014. szept. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!