Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampontól tényleg nem lesz...

Hfskdfgf kérdése:

A tampontól tényleg nem lesz olyan fájdalmas az első szex? O. b super plust használok és már megszoktam.14/L

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem attól függ. Azért egy tampn és egy pénisz kicsit más arányúak, össze sem lehet hasonlítani a kettőt.


Viszonytásképp: tedd a megtelt tampont mondjuk egy energiaitalos doboz mellé. Na, egy nagyobb pénisz kb. akkorára erektálódik.

2014. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj, ezen nagyot nevettem. Én sajnos még nem láttam olyan vastag péniszt mint egy energiaitalos doboz. De elképzelhető hogy a tamponhasználat során átszakadt már a szűzhártyád, emiatt az már nem fog fájni.
2014. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hogy mekkorát használsz? :O én 15 vagyok (szűz) de még mindig a mini-vel bajlódom...

De akkor ezek szerint te tágabb is vagy, meg a tamponhasználattól a szűzhártya is beszakadhat, szóval nem hiszem hogy elviselhetetlen fájdalmaid lesznek... :)

2014. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.Kicsit tágultabb lesz a hüvelyed,mint annak,aki világ életében betétezett,és soha semmi nem járt odabent.
2014. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is már vagy 1-1,5 éve Ob szuper pluszt használok és soha nem is fájt a felhelyezése,nem is érzem a jelenlétét.Az,hogy a szűzhártya milyen mélyen van az emberfüggő.Tehát,lehet hogy átszakítottad,lehet nem.Ettől még lehet,hogy fájni fog.Én is sokat gondolkodtam ezen,de állj az első szexhez pozitívan :)) 15/L
2014. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!