Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti 12 évesen hány cm...

Lányok ti 12 évesen hány cm voltatok/vagytok? Mert én nagyon magas vagy 166 cm és úgy utálom magam

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

meg fogsz állni nyugi, legalább nem mások hónalját kell szagolgatnod a buszon.:D

én kb 163 voltam.

2014. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és te most milyen magas vagy?
2014. jún. 20. 23:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Kb. én is 163-164 körül voltam. Én voltam a 2. a tornasorban :D Csak azért érzed magadat magasnak, mert vannak későn érő lányok, meg vannak, akik alapból alacsonyak. Akik későn érnek, majd behoznak téged. A fiúkkal ugyanez a helyzet, majd utolérnek, és le is hagynak. Én végül 174 centisre nőttem, és sose volt baj a magasságommal, sőt, manapság annyi mindenki magasabb nálam. Ne utáld magad, örülj neki, hogy akár modell magasságod, alkatod lehet :)
2014. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem emlékeszem, hogy hány cm voltam 12 évesen, de most vagyok 158cm 26 évesen és innen már csak összefelé fogok menni.:D

Nem kéne utálnod magad emiatt, én pedig mindig is magasabb szerettem volna lenni, jól nézünk ki egymás mellett a 188cm-es párommal.:D

2014. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok és most 171 cm 24 évesen. se alacsonyabb, de magasabb nem lennék. :)
2014. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
sziasztok nagyon szépen köszönöm a választ:) csak annyira zavaró hogy minden fiú kisebb nálam de annak örülök hogy van nálam két magasabb csaj az egyik 169cm a másik meg 171 lehet úgy ennek még örülök. És egyébként egy lány meddig nő? vagyis hány éves korig?
2014. jún. 21. 12:45
 7/21 anonim ***** válasza:

Gimi másodiktól én tuti egy centit se nőttem. De gondolom ez változó, hormonfüggó.

A fiúk szoktak hirtelenebb megnyúlni, kb sokszor plusz 15 centi 13 és 15 éves kor között. szóval ne izgulj. :)

2014. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ment mindenkinek a zöld kéz:)
2014. jún. 21. 13:58
 9/21 Gyémántlány ***** válasza:

Én 152 cm voltam. Túl alacsonynak tartottam magam a többiekhez képest. Tehát nem nagyon tudok veled arról beszélgetni, hogy a magasság milyen kellemetlen, mert én irigylem a lombrágókat :D

De tényleg. A magasság sosem olyan hátrány, mintha valaki alacsony. Az alacsonyakat kisebbnek nézik a valós koruknál, agyontapossák őket a buszon, és nem tudnak úgy vásárolni sem az ruhaüzletekben, mint a rendes méretűek.

Mindenki azt irigyli, aki nem olyan, mint ő. Ne utáld magad, inkább használd ki a magasság adta előnyöket :)

2014. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy:) és mindenki más is. neked is ment a zöld kéz:)
2014. jún. 21. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!