Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Husisabb (de kövérnek semmikép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husisabb (de kövérnek semmiképp sem nevezhető), széparcú, középmagas termetű lányok: voltatok már szerelmesek magas, vékony, alig izmos fiúba? Ha igen, mi fogott meg benneteket a srácban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénztárcája :DDDDD
2012. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én alapból nem szeretem a kigyúrt pasikat, és jobb szeretem, ha egy pasi magas. mi fog meg benne?? alapból nem tudok külsőbe beleszeretni. külső alapján csak azt döntöm el, hogy húú nagyon meg akarom ismerni. de külső alapján nem szerettem még meg soha senkit. a személyiség az, amivel megfog. lehet akármilyen helyes, ha buta, bunkó és primitív.
2012. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem most is ez a helyzet. És nem tudom, hogy igazán mi is tetszik benne. Nálam kb egy fejjel magasabb, nagyon vékony szemüveges. 18 éves és soha nem volt még barátnője és nagyon visszahúzodó.

A jelleme fogott meg. Mert annyira kedves velem. Figyel rám. Bármit elmondhatok neki. És nekem igazából be is jön hogy olyan kis szerencsétlen :)

De amúgy a külső tényleg nem számít, mert én őt észre se vettem amíg belé nem szerettem. Azóta teljesen másnak látom.


De amugy a husisabb lányoknak ugyan úgy bejöhetnek a vékony fiúk mint másnak, nem? Szerintem ez nem számít. Attól még lehet boldog a kapcsolatuk. :)

2012. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, már régóta tetszik egy ilyen srác, 18 éves. Az az aranyos arca tetszett meg benne, főleg a mindig mosolygós, vastag szája. Belsőre nem ismerem, de most meg elment egyetemre:( Remélem még összefutunk valahol.. Amúgy külsőre hasonlít a leírásodra, magas, vékony, szőke hajú. Én meg barna hajú, alacsony, husis lány vagyok. Te a fiú vagy a lány vagy? A kérdés fordítva is igaz lehet?
2012. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alaque ***** válasza:
Van egy haverom, aki azt állítja, hogy a teltebb, alacsony csajok azért vonzódnak a magas, vékony palikhoz, hogy genetikailag kompenzáljanak és átlagos termetű utódjaik szülessenek.
2012. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát.. ha nem veszem figyelembe a belső értékeit, csak a külsőt nézem, akkor a haja.. :D de alapból jobban bejönnek a nem túl kigyúrt, de jó kiállású pasik, akik azért nem túl vékonyak, hanem életrevalók. akikre ha ránézel azt mondod: ez igen, ez férfi. bár a 'férfi' mindenkinek mást jelent... :)
2012. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy éve vagyok szerelmes egy ilyen srácba, és nagyon boldog párkapcsolatot ápolok vele :) a kisugárzása, a viselkedése, beszédstílusa, humora, mosolya, szeme, a gyengedsége, ahogy beszélt és bánt velem. Egyszerűen mindene.
2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire félre megy a világ? Azt hiszi sok fiatal hogy az a lényeg hogy husis, kövérebb, soványabb, szebb, nem szebb,vékony, középmagas. Meg a fene tudja mi szerint csoportosítják az embereket. Szerintem aki ezt így látja , így szelektálja és magába nem tudja eldönteni hogy neki ki tetszik, az sajnos eléggé ZOKNI!
2013. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!