Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti 12 évesen hány cm...

Lányok ti 12 évesen hány cm voltatok/vagytok? Mert én nagyon magas vagy 166 cm és úgy utálom magam

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
165 cm voltam 12 évesen úgyhogy ne parázz! :)
2014. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó kérdező és most hány cm vagy és hány éves ha nem baj hogy megkérdem?
2014. jún. 26. 20:43
 13/21 anonim válasza:
Én is tizenkét éves vagyok és úgy 167-168 cm, egyenletesen növök, mindig 7-8 cmt egy év alatt, szóval nem úgy néz ki, hogy most megállnék. De hát ez van, ekkorák vagyunk, én szeretem a magasságom :D
2014. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem akkor mekkora voltam, de én ovi óta "vezettem" magasságban :) Ez van, ezt örököltem. 174 cm-nél áltam meg, de én szeretek magas lenni(habár ez még nem az égimeszelő kategória). Volt gimiben oszt. társam 180 cm fölötti lány, de nem volt gondja a pasizással, mindenhol vannak magas fiúk. Amúgy szerintem a 166 cm még nem a világ vége :) Amúgy ha késöbb ez gond lenne a pasizásnál ajánlom valamelyik északi országot. Nem tudom mi van a vízben, de elég magas pasik vannak errefelé (és habár a szőke kékszemű nem az esetem sok a helyes pasi ;) ). Habár ezzel még pár évet várhatsz :)

Felesleges ezért utálnod magad, nem tudsz rajta változtatni, inkább gondolja arra hány "törpe" lány lenne magasabb. Sajnos az emberek mindig másra vágynak, mint ami van. Fogad el magad és hidd, sok ruha jobban mutat egy magas lányon mint egy tökmagon. :)

2014. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
szia nagyon köszönöm kedves vagy:)megy a zöld kész:)...csak azóta amióta kiirtam a kérdést nőttem 4 centit és már annyira elegem van:D...amúgy lehet egy kérdésem?az igaz hogy a lányok csak 14 éves korukig nőnek kb. mert már halottam ezt és akkor nekem már nem lenne sok éven a növéshez
2014. okt. 11. 20:44
 16/21 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek van egy hirtelen megnyúlós korszaka. Ez nekem is kb. 12 éves koromra esett. Akkor annyit nőttem nyáron, hogy az előtte dundi kislányból egy zörgő csontú langaléta kiskamasz ment vissza az iskolába ősszel. És onnantól kezdve

tényleg csak 2-3 centit nőttem, szerintem 17 évesen én meg is álltam a növekedésben. 3. válaszoló voltam.

2014. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Meg nem álltam, de utána már nem nőttem feltűnően. 12-14 év körül hirtelen még magasabb lettem, utána max. évi 1-2 centi, de 18 éves korom óta 174 cm a magasságom (23 éves vagyok). Mondjuk ahogy észrevettem a fiúk kicsit késöbb nőnek, szóval ne lepődj meg ha 1-2 évig le kell rájuk nézned.

Én mondjuk nagyon szeretem a magasságom, pont jó, mert így még vehetek fel magassarkút, amitől valahogy nagyon jól érzem magam. Úgymond felnéznek rám, főleg az átlagos magasságú nők. Tekintélyt sugároz és habár az elején kicsit esetlennek éreztem magam ettől, de ma már inkább magabiztosságot ad.

Na, de 1-2 érv miért jó magas nőnek lenni:

- jobban állnak a ruhák (nem véletlen számít egy 180 centis modell alacsonynak :D ) ha a felsőtested miatt vagy egy kicsit nagyobb is hosszabb lábaid vannak, ami nagyon szépen néz ki rövidnadrágban vagy szoknyában

- nem kell létra/segítő pasi, mert eléred a dolgokat

- kevésbé látszik meg, ha felszalad 1-2 plusz kiló, úgymond arányosan eloszlik :) vannak alacsonyabb barátnőim, ez az agyukra megy, picit hízik már töltött galamb

- habár nem minden üzletben, de a legtöbb helyen pont jó a nadrág hossza. ha most nőttél olyan 170 körül vagy, általában ilyenkor nem kell felvarratni a nadrágot, de nem is látszik a bokád ki

- nem mások hónalját szagolgatod buszon+eléred a kapaszkadókat is

- koncerten jobb a kilátás :) meg színházban, moziban is látsz

Illetve ez olyan úrinős, dívás. Nagyon nőies tudsz lenni ezzel a magasságal, csak meg kell tanulnod elfogadni magad és akkor nem tűnsz esetlennek, hanem vagány nőci leszel :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Amúgy utána néztem csak, hogy kicsit régebbi a kérdés, de örülök, hogy azért elolvastad a válaszom :) Csak gondoltam hozzászólok, egy ilyen fiatal lány nehogy azért utálja magát, mert kicsit mgasabb az átlagnál. Fogadd el és hozd ki a legtöbbet belőle :)

2014. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolsó kettő ment a zöld kéz:)...és utolsó köszi mert teljesen igazad van abban hogy jó magasnak lenni mert nagyon sok az előnye, és tényleg nem kéne magam utálni mert később lehet előny is:)...és bár most még kicsi vagyok korban majd biztos pár év múlva megértem hogy jó magasnak lenni...amióta kiírtam a kérdést azóta már egy picit jobban érzem magam mivel hát tényleg látom hogy az alacsonyabb lányokon tényleg jobban meglátszódik a kiló..(nem mindegyiken, ez nem sértés)...és hát azóta most pár osztálytársam is magasabb lett valamennyivel mint tavaly meg van olyan osztálytársam aki magasabb lett tőlem...és hát aki nem is nőtt az azért bánkódik mert pici..szóval tényleg igaza van mindenkinek:)és nem rossz az ha magasak vagyunk...így mégegyszer mindenkinek nagyon szépen köszönöm hosszabb rövidebb válaszaitokat nagyon kedveseket vagytok:)...így aki magas az legyen boldog aki meg kicsi az is legyen boldog mert egyszer megnő mindenki:)
2014. okt. 12. 15:27
 19/21 anonim válasza:
úristen :C én 151 cm vok, igaz a súlyom 40 alatt van :CCC nagyon jó neked, ne utáld magad, én mindig is nagy akartam lenni
2015. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ajj :D csak én vagyok ilyen kicsi :D 153 cm :D
2015. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!