Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a mestruáciom, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a mestruáciom, lehetek terhes? Tovább -->

Figyelt kérdés
junius 17.én jött meg utoljára abban a hónapban szedtem a gyógyszert és ugye a 8. napon mikor bekellett volna vennem nem tudtam venni mert nem volt készleten a gyógyszeremből igy ugy gondoltam hagyok egy hónap szünetet (amugy már 5 hónapja szedtem a gyógyszert ) ugy voltunk vele h egy hónapig akkor most ovszerrel védekezünk és nem lesz gond , ahogy abba maradt a mestruáciom rá 1-2 napra együtt voltunk a barátommal de kiszakadt az ovszer , nem aggodtam annyira mert ugy voltam vele h amugy is 3 hónap mig teljesen kiürül a szervezetemből talán nem lesz gond elmentem gyors wc-re meg van ilyen hüvelytisztitom azzal is gyors kitisztittottam magam , ugy gondoltam nem lesz gond ... viszont ahogy számolgattam 28 napra kellett volna megjönnie nagyjából ami juli 14. vasárnap lejárt .. fáj a derekam meg a hasam is fájt a napokban de nem olyan vészesen kezdek azért aggodni h mi lehet.. késhet amiatt h ugye egy hónapig nem szedtem a gyógyszert ? vagy ilyesmi ? kérlek h normális válaszokat irjatok !

2013. júl. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy most hogy nem szedted a tabit kicsit megzavarta a menszeszed ,de ha csúszik még akkor menj és vegyél egy tesztet
2013. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam h lehet megzavartam remélem h igy van :/ köszönöm a válaszod ! :)
2013. júl. 18. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

És azt ki mondta neked, hogy 3 hónap mire kiürül a gyógyszer a szervezetedből?

Ez csak a régi fogamzásgátlókra volt érvényes, mivel annyi hormont tartalmaztak.

De a mostaniak jóval kevesebbet, így ha valaki csak 1 szemet felejt el bevenni, máris teherbe lehet esni, ha nem alkalmaz kiegészítő védekezést!

Szóval csinálj tesztet!

De ettől még lehet hogy nem vagy terhes, mert a gyógyszer valóban megzavarja a szervezetet, illetve az abbahagyása is, de a terhesség nem kizárható!

2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 20-án , ha addig nem jön meg csinálj egy tesztet. Biztos h késhet,ha a gyógyszert abbahagyod előfordulhat h hónapokig nem jön meg. Ne parázzál, mert akkor még jobban késik. De a szüneteltetés miatt simán lehet, nem tanácsos ilyen rövid szüneteket tartani, illetve ilyen rövid idő után sem. Amúgy egyetlen gyógyszertárban sem lehetett kapni?
2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Három hónap amíg kiürül? A papírjukon pontosan rajta van, hogy mennyit hagyhatsz ki anélkül, hogy még biztosan védelmet nyújtson! A két nap szinte egészen biztosan több a megengedetnél, így nem lehet kizárni egy „balesetet”.

Attól hogy néhány napig ki kellett hagynod, mert nem volt készleten, még nem kellett volna egy hónapra abbahagyni! Biztosan tudtak volna rendelni neked párnapos határidővel, vagy kereshettél volna más gyógyszertárat is.

Az egyszer szedem, egyszer nem nagyon megkeveri a szervezetet.

2013. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg kiürül 3hónap alatt, DE: gondolj bele, ha igy lenne, akkor miért lehet gond 1 tabletta kihagyása???
2013. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!